پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۲۷۰۷
۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
0
گام های بلند شرکت بیمه حافظ در منطقه آزاد ماکوپول‌نیوز - مدیرعامل و معاون فنی شرکت بیمه حافظ به منظور بررسی ظرفیتها و توانمندیهای منطقه آزاد ماکو به این منطقه سفر و با مسوولین منطقه آزاد ماکو دیدار و گفتگو داشتند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر عبدالرسول عطایی و روح اله عظیمی روز یکشنبه 12شهریورماه از شعبه ماکو بازدید و از نزدیک فعالیت این شعبه را مورد بررسی قرار دادند.

همچنین در این بازدید، هادی گوزل زاده رییس شعبه ماکو با ارایه گزارش عملکرد این شعبه، نیاز سنجی ها و سایر برنامه ها و اولویتهای این شعبه را در سال جاری بیان کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه حافظ همچنین در سفر خود به منطقه آزاد ماکو جلساتی نیز با معاون مالی و اقتصادی و معاون سرمایه انسانی سازمان منطقه آزاد ماکو داشتند در خصوص تسهیل و تسریع ارائه خدمات بیمه ای به فعالین اقتصادی منطقه گام های مثبتی برداشته شد.

حمایت و تعامل با سرمایه گذارها، ارایه طرحهای جدید بیمه ای، تعامل و همکاری بیشتر با منطقه آزاد ماکو از دیگر محورهای این جلسه بوده است.

لازم به ذکر است در حاشیه این سفر دیدار صمیمانه مدیرعامل و معاون فنی با نمایندگان فعال شرکت بیمه حافظ در این منطقه برگزار شد. در این جلسه ارایه خدمات مطلوب به مشتریان و افزایش رضایتمندی بیمه گذاران، رقابت سالم، تسریع در پرداخت خسارت و جذب مشتریان جدید، تحقق اهداف و برنامه های شعبه ماکو و...از جمله مواردی بود که عبدالرسول عطایی بر پیشبرد و پیگیری آنها تاکید کرد.

همچنین نمایندگان درمان تکمیلی نمایندگان و انجام تبلیغات هدفمند را از مدیرعامل درخواست کردند که بررسی و رسیدگی آنها در دستور کار بیمه حافظ قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: