پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۲۴۴
۱۵ تير ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۰
0
مدير كل مشتركان همراه اول گفت: با بازسازي و بازبيني فعاليت‌ مراكز هشتگانه همراه اول در تهران، در آينده اين مراكز مرجع رسيدگي‌ و رفع مغايرت‌ها خواهند بود.
علي حميدي در گفت‌وگو با فارس با اشاره به پايان سرويس‌دهي مناطق هشتگانه همراه اول به مشتركان در شهر تهران، گفت: ارائه تمامي سرويس‌ها از مناطق هشتگانه به مراكز تلفن‌ ثابت و دفاتر خصوصي منتقل شده و بخشي از سرويس‌ها نيز از طريق سامانه 09990 به مشتركان ارائه مي‌شود كه در نهايت اين عمل افزايش نقاط تماس مشتركان با مراكز سرويس‌دهنده را سبب مي‌شود.

وي در خصوص اينكه با انتقال تمامي خدمات و سرويس‌ها از مناطق هشتگانه از اين پس اين ادارات در چه قالبي فعاليت خواهند كرد، گفت: يك سري بازسازي براي اين مراكز در حال انجام است كه پس از بازبيني در كاركرد و وظايف آنها، در نهايت اين مراكز براي رفع مغايرت‌ها، بررسي شكوائيه‌ها و بررسي احتمالي گله‌مندي از دفاتر فعاليت خواهند كرد.

مدير كل مشتركان همراه اول توضيح داد: مانند زماني كه اگر مشتركي اختلافي با مراكز تلفن ثابت داشته باشد بايد به ادارات مناطق شركت مخابرات مراجعه كند، مناطق هشتگانه همراه اول نيز چنين كاربري پيدا خواهند كرد و اگر احتمالا مشتركي در سرويس‌دهي دچار مغايرت شود، يا در مراجعه به ادارات تلفن ثابت و دفاتر نتواند سرويس لازم را دريافت كند بايد به مناطق هشتگانه مراجعه كند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار