پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۲۱۱
۱۴ تير ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۱
0
همایش یک روزه کارگاه آموزشی نیروهای شاغل در واحدهای نانوایی شهرستان هشترود در تاریخ هفتم تیرماه سال جاری در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
علی شامی نژاد رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هشت با بیان این مطلب گفت : این کارگاه آموزشی بنابر دعوت نمایندگی شرکت غله و خدمات بازرگانی شهرستان هشترود و با حضور معاون فرمانداری ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان این شهرستان ، کارشناسان آزمایشگاه مرکزی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هشت و جمع کثیری از متصدیان واحدهای نانوایی برگزارشد.

وی افزود : آموزش مسائلی از قبیل: رعایت الگوی صحیح تولید و مصرف نان ، کاهش ضایعات نان و ارتقای کیفی آن ، نحوه عمل آوری خمیر و چگونگی پخت نان مطلوب و مأکول ، تأکید بر عدم استفاده از افزودنی های غیرمجاز مثل جوش شیرین و تشریح مضرات استفاده ازآن ، از اهداف برگزاری این همایش و کارگاه بوده است .

شامی نژاد یاد آورشد : توضیح چگونگی تخمیر بیولوژیکی از طریق استفاده از خمیر مایه و نحوه تهیه خمیرترش ، نحوه صحیح پخت ، جمع آوری ، نگهداری و مصرف بهینه نان، هدفمند کردن یارانه ها ، مزیت استفاده از نان های سبوس دار ، رعایت مسائل بهداشتی و همچنین تکریم ارباب رجوع از دیگر مباحثی بود که دراین کارگاه به متصدیان واحدهای نانوایی آموزش داده شد. گفتنی است: در پایان این همایش و کارگاه آموزشی از واحدهای نمونه نانوایی در این شهرستان تقدیر بعمل خواهدآمد .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار