پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۱۷۹۲
۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
0
مهرشاد شجاعی اظهار داشت: 2هزار نفر هم اینک در طرح پتروشیمی لردگان با گشایش اعتبار فاینانس 500 میلیون یورو تسهیلات از سوی بانک سپه مشغول بکار هستند.
ایجاد 5215 شغل با حمایت بانک سپه
پول‌نیوز - مدیر شعب بانک سپه چهارمحال و بختیاری از ایجاد و پایدارى 5 هزار و 215 شغل با پرداخت تسهیلات از سوی این بانک از سال گذشته تاکنون خبر داد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مهرشاد شجاعی اظهار داشت: 2هزار نفر هم اینک در طرح پتروشیمی لردگان با گشایش اعتبار فاینانس 500 میلیون یورو تسهیلات از سوی بانک سپه مشغول بکار هستند.

به گفته وی، در این مدت بانک سپه 100 میلیارد ریال از منابع داخلی و 20 میلیارد ریال از منابع صندوق توسعه ملی به کارخانه تولید لوازم خانگی برفاب پرداخت که اکنون یکهزار و 500 نفر در این کارخانه مشغول بکار هستند.

شجاعی تصریح کرد: در همین مدت با پرداخت 72 میلیارد ریال از منابع صندوق توسعه ملی و 20 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع داخلی به شرکت سازندگی زاگرس (به جوجه) پرداخت و زمینه اشتغال 150 نفر به صورت مستقیم و 300 نفر به صورت غیر مستقیم فراهم شده است.

مدیر شعب بانک سپه چهارمحال و بختیاری افزود: از ابتدای امسال تاکنون از سوی این بانک 575 فقره تسهیلات ازدواج به ارزش 62 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شد.

شجاعی گفت: شرکت ورق های پوشش دار فولادی تاراز نیز با دریافت 35 میلیارد ریال تسهیلات از بانک سپه زمینه اشتغال 80 نفر را در این شرکت فراهم کرده است.

وی اظهار کرد: بانک سپه با پرداخت 35 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت فرآورده نسوز برای 140 نفر فرصت شغلی فراهم کرد.

به گفته وی، زمینه اشتغال 15 نفر با پرداخت 35 میلیارد ریال از سوی صندوق توسعه ملی در شرکت آرد هفشجان از سوی بانک سپه انجام شد.

شجاعی ادامه داد: طی سال گذشته تاکنون 47 بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط، 193 میلیارد ریال تسهیلات از بانک سپه دریافت که برای 300 نفر شغل ایجاد شد.

مدیر شعب بانک سپه چهارمحال و بختیاری افزود: پرداخت 7 میلیارد ریال تسهیلات برای احداث هتل و رونق گردشگری و 11 میلیارد ریال برای بهسازی و نوسازی 94 واحد مسکن شهری و روستایی از دیگر خدمات این بانک است.

شجاعی، پرداخت 11 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به 75 نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی در چهارمحال و بختیاری را از دیگر خدمات بانک سپه عنوان کرد.

هم اینک 29 شعبه و 1 باجه بانک سپه در استان فعال است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار