پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۱۵۹
۱۳ تير ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۵
0
بنابراين گزارش، يكي از مهمترين برنامه‌هاي اين جشنواره رونمايي از مدل‌هاي موي ايراني براي جوانان است كه به تاييد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي رسيده است.
ایلنا: همزمان با روز عفاف و حجاب(بيستم تيرماه) همايش معرفي زنان كارآفرينان نمونه در مركز همايش‌هاي صداوسيما برگزار مي‌شود.

در اطلاعيه ستاد برگزاري جشنواره روز عفاف و حجاب آمده است: با توجه به اينكه نقش آرايشگران در اجراي عفاف و حجاب در جامعه مي‌تواند نقش موثري باشد، به منظور ترويج فرهنگ اسلامي و گراميداشت روز عفاف و حجاب موسسه فرهنگي متين رويان با همكاري دانشگاه تهران و مراكز فرهنگي از سراسر ايران و مراكز آموزشي براي تغيير نگرش فرهنگ زيبايي با الگوهاي اسلامي و ايراني و ترويج آن بين خانواده‌ها به ويژه جوانان اين مرز و بوم و جلوگيري از اشاعه مدل‌هاي غيرمتعارف اين مرز و بوم نقشه راهي براي آرايشگران سراسر ايران ارائه مي‌كنند.

بنابراين گزارش، يكي از مهمترين برنامه‌هاي اين جشنواره رونمايي از مدل‌هاي موي ايراني براي جوانان است كه به تاييد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي رسيده است.

اين همايش با اهدافي چون ايجاد بستر فرهنگ مناسب در جهت ترويج رعايت عفاف و حجاب در جامعه، ايجاد بستر و فرهنگ مناسب در جهت پيشگيري از ترويج مدل‌هاي غربي و شرقي و ابلاغ مدل موي ايراني، گراميداشت روز عفاف و حجاب، ايجاد بستر و فرهنگ مناسب جهت ارتقا اين رشته به عنوان هنر در جامعه، گراميداشت سال همت مضاعف و كار مضاعف در اتحاديه‌هاي صنفي آرايشگران سراسر كشور، آموزش و ارتقا مهارت شغلي در زمينه تبليغات، شناخت توانمندي‌هاي بخش خصوصي و تقويت آنها، بررسي راهكارهاي ارتقا سطح كارآفريني بانوان، تجليل از زحمات و خدمات آرايشگران و... برگزار مي‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار