پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

طرح فروش بیمه های آتش سوزی و بدنه اتومبیل با 60 درصد تخفیفپول‌نیوز - به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت شرکت بیمه دانا طرح مشترک بیمه های آتش سوزی و بدنه اتومبیل را با شرایط و تسهیلات ویژه با مدت محدود به متقاضیان ارائه می کند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، پس از عرضه بیمه های آتش سوزی و بدنه اتومبیل این شرکت با تخفیف 50 درصدی به متقاضیان و استقبال گسترده مخاطبان و بیمه گزاران از این طرح، شرکت بیمه دانا با هدف توسعه فرهنگ بیمه در جامعه، بار دیگر طرح مشترک بیمه های آتش سوزی و بدنه اتومبیل را با افزایش میزان تخفیف از 50 درصد به 60 درصد همراه با تقسیط حق بیمه با فاصله زمانی دو ماهه به متقاضیان ارائه می کند.

بیمه گزاران و علاقه مندان به بهره گیری از این طرح می توانند همه روزه به کلیه شعب و نمایندگی های بیمه دانا در تهران و شهرستان ها مراجعه کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: