پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۴۱۵۱۴
۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
0
ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی به عنوان یکی از برنامه های مهم این سازمان در راستای افزایش رضایتمندی ذینفعان انجام می شود که این طرح در بیمارستان تامین اجتماعی البرز نیز اجرا و در هفته دولت به بهره برداری رسید.
پروژه های ارتقای هتلینگ و مرکز جامع تصویر برداری بیمارستان تامین اجتماعی البرز افتتاح شدپول‌نیوز - همزمان با چهارمین روز از هفته دولت و با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان تشکل های کارگری، بازنشستگی و کارفرمایی استان البرز، پروژه های ارتقای هتلینگ و مرکز جامع تصویربرداری بیمارستان تامین اجتماعی البرز افتتاح شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، به جدیدترین دستگاههای ام آرای، سی تی اسکن، رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی مجهز است.

ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی به عنوان یکی از برنامه های مهم این سازمان در راستای افزایش رضایتمندی ذینفعان انجام می شود که این طرح در بیمارستان تامین اجتماعی البرز نیز اجرا و در هفته دولت به بهره برداری رسید.

همچنین، دکترسید تقی نوربخش، پس از افتتاح طرح های مذکور، به عیادت از بیماران بستری در بیمارستان تامین اجتماعی البرز پرداخت و با بیماران و کارکنان گفتگو کرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مراسمی که به مناسبت افتتاح پروژه ها در بیمارستان البرز برگزار شد، گفت: در سالهای اخیر سعی کرده ایم که محدودیت ها به جامعه تحت پوشش و بیمه شدگان منتقل نشود.

دکتر سید تقی نوربخش با بیان اینکه در بخش درمان سازمان تامین اجتماعی دو راهبرد اصلی داشته ایم، افزود: اول توسعه خدمات در مناطق محروم است که نمونه آن راه اندازی بیمارستان ها در استانهای محروم بوده است و در برخی استانهای محروم در ٤ سال گذشته به اندازه تاریخ فعالیت این سازمان مرکز درمانی ساخته شده است.

وی با اشاره به دومین راهبرد درمانی سازمان تامین اجتماعی گفت: ارتقا کیفیت خدمات درمانی دیگر راهبرد این سازمان است که با جدیت دنبال شد. ارتقا هتلینگ و تجهیز مراکز به پیشرفته ترین تجهیزات در این راستا انجام شد تا بیمه شدگان بهترین خدمات را دریافت کنند.

دکتر نوربخش با بیان اینکه مرکز تصویربرداری جامع بیمارستان تامین اجتماعی البرز که امروز در این بیمارستان افتتاح شد در کشور کم نظیر است، اظهار داشت: برای تجهیز این مرکز سعی شده است از بهترین تجهیزات با اولویت تجهیزات داخل کشور استفاده شود.

دکتر نوربخش گفت: سازمان تامین اجتماعی در رای اعتماد دولت دوازدهم از نقاط قوت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود، در حالی که همین سازمان در ادوار قبل باعث استیضاح دو وزیر شده بود.

وی افزود: برای ارتقای خدمات سازمان تامین اجتماعی فعالیت های موثری در دست اقدام است .

دکتر نوربخش با بیان اینکه طرح تحول سلامت از راهبردهای دولت است و باید تداوم یابد، گفت:  سازمانهای بیمه گر در این زمینه اقدامات اساسی انجام دادند و این طرح همچون هر طرح دیگری ممکن است نواقصی هم داشته باشد و همانگونه که ریاست محترم جمهور نیز فرمودند باید اصلاحات آن انجام شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی البرز نیز در این مراسم گفت: بیمارستان تامین اجتماعی البرز در اعتبار بخشی سال ٩٥ جز ٨ بیمارستان برتر کشور و اول استان بوده است.

دکتر ابوالفضل آفریده افزود: باعث افتخار است که در خدمت جامعه کارگری هستیم.

مدیرعامل بیمارستان تامین اجتماعی البرز نیز در این مراسم گفت: بیمه شدگان در صورت احتیاج به خدمات تصویربرداری از مراکز تصویربرداری سایر بیمارستانها استفاده می کردند اما امروز این مرکز مجهز برای بیمه شدگان افتتاح شد.

دکتر حمزه زاده افزود: دستگاه ام آرآی که امروز در بیمارستان تامین اجتماعی البرز راه اندازی شد، آخرین ورژن پیشرفته آن است وسیتی اسکن٣٢ اسلایس نصب شده در این مرکز بهترین دستگاه است.

وی اظهار داشت: با حمایتهای مدیران سازمان تامین اجتماعی بزودی بخش آنژیوگرافی در بیمارستان تامین اجتماعی البرز راه اندازی می شود.

دکتر حمزه زاده با اشاره به فعالیت های جدید بیمارستان تامین اجتماعی البرز گفت: پروژه طب هسته ای این مرکز ٨٠ درصد پیشرفت دارد.

وی با اشاره به پیوند بازوی قطع شده جوان ٢٦ ساله که در سال گذشته در بیمارستان تامین اجتماعی البرز انجام شد، افزود: این جراحی بی نظیر بود و با امکانات و تجهیزات مناسب بیمارستان، بازوی قطع شده این جوان با موفقیت پیوند زده شد.

دکتر حمزه زاده گفت: بیمارستان تامین اجتماعی البرز امکان ارائه خدمات گسترده وجود دارد و روزانه ١٠٠ عمل جراحی در این مرکز درمانی انجام می شود.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم از فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان تشکر کرد.

محمد جواد کولیوند گفت: در این سالها ارتقا خدمات بیمارستان تامین اجتماعی البرز و تحولات مثبت آن مشهود است.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان البرز نیز در این مراسم گفت:  خدمات گسترده ای توسط سازمان تامین اجتماعی ارایه شده است و در استان البرز با همدلی خدمات در حال ارایه است و کارگران و بازنشستگان خدمات بسیار خوبی می گیرند و روند رو به رشد خدمات کاملا مشهود است.

شادبخش افزود: در دولت یازدهم خدمات گسترده ای ارائه شده و شاهد هستیم که مدیران سازمان تامین اجتماعی با احساس مسئولیت در حال رفع مشکلات هستند.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری نیز در این مراسم گفت: به وجود چنین مرکز درمانی و پزشکان و متخصصینی که دست قطع شده یک کارگر جوان را پیوند زدند افتخار می کنیم.

حسن صادقی افزود: با تلاش ها و اقدامات انجام شده به جایی رسیده ایم که بیمارستان تامین اجتماعی البرز به قطب درمان کرج تبدیل شده است و امیدواریم این حرکت استمرار داشته باشد.

وی ضمن تبریک به دکتر نوبخش بابت موفقیت در انتخابات سازمان نظام پزشکی گفت: دکتر نوربخش جایگاه ویژه ای در سازمان نظام پزشکی دارند و از انتخابات اخیر هیأت امنا این سازمان نیز علیرغم کارشکنی هایی که صورت گرفت خوشبختانه با رأی بالایی به عضویت هیأت امنا انتخاب شدند و برای ایشان در آن بخش نیز آرزوی موفقیت می کنیم.

در پایان این مراسم از تعدادی از کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی البرز تقدیر شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.