کد خبر: ۲۴۰۷۵
۱۲ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۹
0
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب ماده 189 لایحه برنامه پنجم توسعه در کمیسیون، نحوه نظارت بر عملکرد این برنامه مشخص شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، محمد مهدی مفتح در جمع خبرنگاران افزود: به منظور حسن اجرای این قانون و ارزیابی میزان پیشرفت آن در چارچوب سیاستهای کلان، دستگاههای اجرایی مکلف شدند تا پایان شهریور هر سال گزارش عملکرد مواد، تبصره ها و احکام مربوط را به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ارائه کنند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری نیز مکلف است با بررسی گزارشهای رسیده و تطبیق آن با شاخصها و مواد برنامه پنجم توسعه، این گزارش را به رئیس جمهور تقدیم کند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور هم باید همزمان با تقدیم لایحه بودجه هر سال در 15 آذر، گزارش ارائه شده از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی را به مجلس تقدیم کند.

مفتح گفت: همچنین دیوان محاسبات موظف است هر ساله در مدت دو ماه، این گزارش را بررسی و نتایج آن را اعلام و منتشر کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه پنجم خاطرنشان کرد: بر این اساس تا پایان برنامه پنجم، دولت باید پنج گزارش ارائه کند که می توان بر اساس میزان پیشرفت احکام و برنامه ها، بودجه سال بعد را بررسی کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: