پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۹۶۷
۱۰ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۴
0
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اجرای قانون جدید جرایم رانندگی باعث کاهش تصادفات می شود و گفت : قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، مدرن و کارآمد است و بازدارندگی خواهد داشت.

واحد مرکزی خبر ، سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه نخستین گردهمایی سراسری استادان دانشگاهی همکار با ناجا در جمع خبرنگاران ، درباره افزایش 8 درصدی تلفات رانندگی امسال در مقایسه با پارسال گفت : باید آمارهای اردیبهشت وخرداد نیز بررسی شود تا در این باره صحبت کنیم.

وی افزود : ‌افزایش تعداد رانندگان و تولید خودرو در کشور و همچنین افزایش سفر ، رابطه مستقیم با تلفات رانندگی دارد.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه اقدامات صرف پلیسی برای کاهش تلفات رانندگی دیگر پاسخگو نیست و این ظرفیت پر شده است ؛ گفت : ایمنی و استاندارد خودروها نیز در این بخش نقش مهمی دارد.

وی افزود : در حال حاضر برخی از خودروهای وارداتی به ازای هر 10 هزار تصادف ؛ یک کشته دارند و خودروی نیز وجود دارد که شش کشته می دهد.

فرمانده نیروی انتظامی مراقبت‌ های الکترونیکی برای کنترل جاده ‌ها و رانندگان را از دیگر عوامل مهم برای کاهش تصادفات و تلفات اعلام کرد و افزود:اصلاح جاده ‌ها و ارتقای فرهنگ ترافیک نیز در این موضوع مهم محسوب می شود که در قانون مورد توجه قرار گرفته است و مجموع این عوامل می‌تواند در کاهش کشته‌ ها و تصادفات نقش داشته باشد.

سردار احمدی مقدم گفت : اینکه تصادفات را حذف کنیم نه دراینجا و نه درهیچ جای دنیا اتفاق نمی افتد ، اما باید تلاش کنیم تلفات را کاهش دهیم.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار