پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۹۵۷
۱۰ تير ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۵
0
نماينده مردم شهرستان‌هاي قروه و دهگلان در مجلس شوراي اسلامي گفت: امسال براي طرح‌هاي آبرساني به روستاهاي اين شهرستان بالغ بر 10 ميليارد ريال اعتبار اختصاص يافته است.
به گزارش فارس، سيدعماد حسيني ظهر امروز در بازديد از طرح‌هاي آبرساني روستاهاي قروه با اعلام اين خبر گفت: اين ميزان اعتبار از محل اعتبارات استاني تامين مي‌شود و تا دو سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسند.

نماينده مردم شهرستان‌هاي قروه و دهگلان در مجلس شوراي اسلامي در ادامه اذعان داشت: پنج ميليارد ريال از اين ميزان اعتبار براي تكميل و اجراي طرح‌هاي آبرساني مجتمع‌هاي روستايي قصلان و داشكسن با پوشش 33 روستا اختصاص يافته است.

حسيني با بيان اينكه در حال حاضر 21 مجتمع آبرساني در شهرستان قروه وجود دارد، اضافه كرد: تلاش مي‌شود با جذب اعتبارات ملي، مجتمع‌هاي در دست اجرا نيز به بهره‌برداري برسند.

وي روند پيشرفت طرح‌هاي آبرساني به روستاهاي شهرستان قروه را مطلوب ارزيابي كرد و گفت: با توجه به محدوديت‌هاي بودجه‌اي، در حال حاضر اين طرح‌ها از پيشرفت مناسبي برخوردارند.

نماينده مردم شهرستان‌هاي قروه و دهگلان در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: طرح آبرساني به روستاي داشكسن از توابع بخش چهاردولي شهرستان قروه در قالب مجتمع آبرساني با ظرفيت 2 هزار و 765 مترمكعب كه چهار روستاي داشكسن، بهارلو، نارنجك و وينسار را زيرپوشش قرار داده از طرح‌هايي است كه با بهره‌برداري از آن تعداد زيادي از روستاهاي منطقه صاحب آب اشاميدني سالم مي‌شوند.

حسيني يادآور شد: احداث مجتمع‌هاي آبرساني تا حدودي مشكلات كمبود آب شرب روستاهاي منطقه را حل مي‌كند.

وي تصريح كرد: با ارائه راهكارهاي مناسب و با تعامل و همكاري مسئولان استان براي تسريع در احداث و پيشرفت فيزيكي مجتمع‌هاي آبرساني اقدامات مناسبي صورت گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار