کد خبر: ۲۳۹۰۳
۱۰ تير ۱۳۸۹ - ۰۸:۲۳
0
رییس گمرک شهریار با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: پیش از این نیز ورود هر نوع کالایی با نام خلیج ع رب ی به کشور ممنوع بود، اما مشاهده این نام روی برخی از خودروهای وارداتی موجب شد تا بخشنامه تاکیدی در حدود یک ماه پیش در این خصوص صادر و به تمامی گمرکات کشور ارسال شود تا به این طریق خودروهای وارداتی از کشورهای عربی با دقت بیشتری از گمرکات کشور ترخیص شوند.

دنیای اقتصاد- خبر ممنوعیت ورود خودرو از امارات متحده عربی روز گذشته در حالی بر خروجی خبرگزاری موج قرار گرفت که رییس گمرک شهریار با رد خبر مذکور در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بخش‌نامه مذکور تنها شامل امارات متحده عربی نمی‌شود، بلکه ورود خودرو یا هر نوع کالایی با واژه مجعول خلیج ع رب ی به ایران از تمام کشورهای مبدا ممنوع است.

حسن بقایی، رییس گمرک شهریار با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: پیش از این نیز ورود هر نوع کالایی با نام خلیج ع رب ی به کشور ممنوع بود، اما مشاهده این نام روی برخی از خودروهای وارداتی موجب شد تا بخشنامه تاکیدی در حدود یک ماه پیش در این خصوص صادر و به تمامی گمرکات کشور ارسال شود تا به این طریق خودروهای وارداتی از کشورهای عربی با دقت بیشتری از گمرکات کشور ترخیص شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه خودروهايی شامل طرح مذکور می‌شوند، می‌گوید: برخی از خودروها به سفارش کشورهای عربی تولید می‌شوند که این خودروها و در برخی مواقع از بازار ایران سر در می‌آورند که با توجه به بخشنامه تاکیدی ورود این خودروها به کشور ممنوع شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: