کد خبر: ۲۳۸۸۷
۰۹ تير ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۰
0
ریاست محترم جمهور و دوستان نزدیک ایشان از زمان شروع گرانی گوشت تا به امروز در مسیر مبارزه با گرانی گوشت، سه وعده نان و پنیر میل می‌کنند...
هفته نامه یالثارات ارگان انصار حزب الله در ستون طنز شماره جدید خود مطلب طنزی درباره گرانی گوشت دارد که خواندنی و قابل تامل است.

به گزارش «فردا» در  این مطلب با اشاره به تیترهای اخباری مربوط به افزایش قیمت گوشت به 17 هزار تومان و توزیع گوشت به قیمت ارزان تر در جنت آباد و الهیه و میرداماد تهران آمده است؛

الف) مهمترین راه حل مقابله با گرانی گوشت پیروی از ریاست جمهوری و اطرافیان خاص ایشان است! بنا به اخبار موثق از منبعی که نخواست نامش فاش شود ریاست محترم جمهور و دوستان نزدیک ایشان از زمان شروع گرانی گوشت تا به امروز در مسیر مبارزه با گرانی گوشت، سه وعده نان و پنیر میل می‌کنند و در طول 3 ماه اخیر هیچ دودی از مطبخ پاستور برنخاسته و اگر برخاسته، صرفاً دود ناشی از داغ کردن مفسدان اقتصادی بوده که برخی ناظران به غلط آن را دود کباب تشخیص داده‌اند!

طبق محاسبه هیأت محترم دولت اگر خط مشی دولت در مبارزه با گرانی گوشت از سوی اقشار آسیب‌پذیر جدی گرفته شود این مسأله خود به خود حل خواهد شد! (چون سایر اقشار قیمت گوشت را گران نمی‌دانند و از خرید گوشت کیلویی 17 هزارتومان احساس ناراحتی نمی‌کنند!)

ب) اینکه چرا باید گوشت به قیمت دولتی تنها در مناطق برخوردار و مرفه تهران مانند میرداماد و الهیه توزیع شود هم یک علت بیشتر ندارد و آن هم تلاش دولت در تألیف قلوب مخالفان است! اگر وقت جناب مشایی با پری‌رویان هنرمند می‌گذرد و اگر همین جور جرینگی میلیونی از بیت‌المال به پای آن‌ها ریخته می‌شود و اگر از «گلشیفته» و امثالش حمایت می‌شود، همه و همه در جهت تألیف قلوب مخالفان دولت است! و حالا هم دولت قصد دارد با توزیع گوشت ارزان در میان مرفهان و شمال شهری‌ها دل آنها را نسبت به دولت عدالت محور نرم کند! (همان‌طور که سیاست توزیع سیب‌زمینی در برخی مناطق دیگر رخ داده و به نتیجه رسیده بود!)

ج) در مورد سوم هم از قدیم گفته‌اند: هزار وعده خوبان یکی وفا نکند!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: