پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۸۵۸
۰۹ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۳
0
فرماندار اسدآباد گفت: با توجه به اهميت و جايگاه ورزش در جامعه اسلامي دولت دهم بودجه‌هاي ورزشي كشور را از نيم درصد به يك درصد افزايش داده است.

 فارس-  مصطفي آزادبخت ظهر امروز در شوراي ورزش شهرستان اسدآباد با اشاره به هدف قراردادن ورزش اظهار داشت: براي داشتن جامعه سالم و پيشرفته نياز به روحيه‌اي قوي و با نشاط است كه اين روحيه نيز با ورزش كردن ميسر مي‌شود.

وي از برگزاري مناقصه‌اي براي ساخت سالن ورزشي دانشگاه پيام نور خبر داد و افزود: اين سالن در زميني به مساحت 2 هزار و 500 مترمربع با اختصاص 375 ميليون تومان از محل اعتبارات سفر دوم رياست جمهوري و دانشگاه پيام نور ساخته مي‌شود.

فرماندار اسدآباد در ادامه با بيان اينكه يك ميليارد و 224 ميليون تومان به بخش ورزش شهرستان اختصاص داده شده است، بيان داشت: از اين ميزان 26 ميليون تومان به هيئت‌هاي ورزشي شهرستان اختصاص يافته است.

وي با اشاره به اينكه 29 هيئت ورزشي در رشته‌هاي مختلف در شهرستان فعال است، اضافه كرد: در اين شهرستان 2 هزار و 800 نفر ورزشكار سازمان‌يافته و 2 هزار نفر غيرسازمان‌يافته در رشته‌هاي مختلف ورزشي فعاليت مي‌كنند.

آزادبخت با تأكيد بر تقويت امر ورزش در مدارس و نظارت مستمر و كارشناسي بر طرح‌ها و اتمام پروژه‌هاي نيمه‌تمام ورزشي گفت: امسال براي تكميل مجموعه ورزشي بانوان 57 ميليون تومان اختصاص يافته است.

وي از احداث پناهگاه كوه كركس در اسدآباد خبر داد و ابراز داشت: براي احداث اين پناهگاه 8 ميليون تومان اختصاص داده شده است.

مسئول سازمان بسيج ورزش استان همدان نيز با بيان اينكه امسال يك ميليارد و 500 ميليون ريال به امور ورزشي سازمان بسيج ورزش استان اختصاص داده شده است، تصريح كرد: از اين ميزان اعتبارات 10 درصد به شهرستان اسدآباد اختصاص داده شده است.

عليرضا شمسي‌پور از حضور 50 نفر ورزشكار حرفه‌اي در رشته دوچرخه‌‌سواري در رده‌هاي مختلف سني خبر داد و گفت: در كل شهرستان‌ها نيز 200 نفر ورزشكار آقا و 50 نفر خانم بسيجي در رشته ورزش فعاليت دارند.

وي در پايان از اختصاص 50 ميليون ريال براي برگزاري مسابقه دوچرخه‌‌سواري در هفته دفاع مقدس خبر داد و از مسئولان خواست اين مسابقه را در هفته دفاع مقدس و به همين مناسبت برگزار كنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار