کد خبر: ۲۳۸۵۳
۰۹ تير ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۱
0
وزير بازرگاني گفت: وزراتخانه وي، مسوولان معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي را متقاعد کرده تا بخشي از بدهي کشاورزان گندمکار پرداخت شود.
"مهدي غضنفري" روز چهارشنبه در حاشيه جلسه هيات دولت درپاسخ به پرسش ايرنا، افزود: براساس توافق حاصله مقرر شد بخشي از منابع بصورت نقد در اختيار ما قرار گيرد و بخشي ديگر را از محل فروش منابع خود تامين کنيم.

وزير بازرگاني تاکيد کرد از آنجا که امکان نقدشوندگي منابع وزارت بازرگاني بالا نيست از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي خواسته شد تا در اين بخش به ما کمک کند.

وي همچنين گفت: وزارت بازرگاني بيش از 10 جلسه با معاونت راهبردي در خصوص موضوع بدهي گندم برگزار کرده و تقريبا تمام جزييات مورد بحث قرار گرفته که اميد مي‌رود همکاري ها تداوم يابد.
وزير بازرگاني تاکيد کرد به هر ميزان نتايج حاصله از توافق بيشتر شود بطور قطع قادر خواهيم بود تمام بدهي هاي کشاورزان را بپردازيم.

وي درباره تامين گوشت قرمز مردم تهران که به دليل کاهش عرضه صورت گرفته، گفت: تمام تلاش ما تامين گوشت قرمز از محل منابع داخلي بود اما به دليل عدم جبران کمبود در بازار مقرر شد بخش خصوصي نسبت به واردات اقدام کند.

وزير بازرگاني درباره تنظيم بازار در ماه مبارک رمضان نيز گفت: در اين خصوص سبد کالايي در نظر گرفته شده و براي برگزاري نمايشگاه هاي عرضه مستقيم کالاهاي کشاورزي نيز با سازمان تعاون روستايي هماهنگي هاي لازم صورت گرفته است.

وي تاکيد کرد براساس برنامه ريزي معاونت بازرگاني داخلي اطلاع رساني کافي در اين خصوص انجام خواهد ‌شد.

غضنفري ابراز اميدواري کرد که کالاي مورد نياز مردم در ماه مبارک رمضان بصورت انبوه در نمايشگاه هاي عرضه مستقيم ارايه شود.

وزير بازرگاني در پاسخ به پرسشي درباره ماليات اصناف نيز گفت: هفته آينده نخستين جلسه با طرفين دعوا برگزار مي‌شود.

يادآور مي‌شود اصناف کشور نسبت به اعلام سازمان امور مالياتي براي پرداخت بيست هزار ميليارد تومان ماليات در سال 88 اعتراض داشته و آن را ناعادلانه مي‌دانند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: