پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۸۴۴
۰۹ تير ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۶
0
مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: در حال حاضر به علت عملیات جاده ای یک محور در استان یزد مسدود و عبور از 5 محور در استانهای دیگر کشور در ساعاتی از روز ممنوع است.
به گزارش خبرگزاری مهر  مرکز مدیریت راههای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نشان می دهد محور دیهوک - راور واقع در استان یزد به منظور عملیات بهسازی مسیر حدفاصل کیلومتر 180 تا 185 تا تاریخ 21 مرداد ماه سالجاری مسدود بوده و در طول این مدت رانندگان وسایل نقلیه باید از جاده انحرافی احداثی تردد کنند.

همچنین تونل رباط سفید واقع در مسیر مشهد- تربت حیدریه به منظور انجام عملیات تعمیر و مرمت تا 8 مردادماه 1389 بین ساعات 7 تا 18 مسدود خواهد شد که در این مدت تردد رانندگان وسایل نقلیه عبوری از طریق کنارگذر انجام می شود.

محور خرم آباد- بروجرد واقع در استان لرستان به دلیل ادامه عملیات کوهبری و ریزی برداری در محدوده کیلومتر 27 الی 35 امروز نیز بین ساعات 13 الی 16 مسدود خواهد بود با تاکید بر اینکه این مسیر فاقد کنارگذر است.

همچنین محدودیت ترددی که در مسیر گرگان - گلوگاه حدفاصل یساقی - بندرگز واقع در استان گلستان از روز گذشته برای انجام عملیات راهداری بین ساعات 8 تا 16 اعمال شده بود تا تاریخ 22 ماه جاری ادامه خواهد داشت.

در تونل گردنه خانه واقع در مسیر سقز- بانه نیز به علت انجام عملیات ایمن سازی تا تاریخ 15 تیرماه بین ساعات 7 تا 20 تردد وسایل نقلیه به صورت نوبتی یکطرفه انجام می شود که به رانندگان عبوری ازاین مسیر توصیه شده است ضمن توجه به علائم با احتیاط و دقت بیشتر رانندگی کنند.

همچنین در محور آزادراه کاشان- قم واقع در استان قم به علت انجام عملیات لکه گیری، روکش آسفالت تا 25 مرداد ماه سالجاری بین ساعات 7 تا 19 روزهای سه شنبه و پنجشنبه تا ساعت 16 تردد وسایل نقلیه با محدودیت انجام می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار