پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۸۴۲
۰۹ تير ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۳
0
رئيس اتحاديه گوشت گوسفندي گفت: واردات گوشت گرم گوسفندي از 4 كشور، گوشت منجمد گوسفندي از دو كشور و گوشت منجمد گوساله از برزيل قيمت ها را مي شكند.
فرهاد باقري معين در گفت و گو با فارس در پاسخ به اين سوال كه واردات گوشت از چه كشورهايي صورت مي گيرد، اظهار داشت: با پيگيري هاي مجدانه استاندار تهران و جلسات شبانه روزي كه براي تنظيم بازار گوشت قرمز در استانداري و وزارت بازرگاني برگزار مي شود قيمت گوشت به زودي كاهش مي يابد.

وي افزود: واردات گوشت گوسفندي گرم از طريق هواپيما از كشورهاي قرقيزستان، ارمنستان، پاكستان و تاجيكستان در حال انجام است، ضمن اينكه واردات گوشت منجمد گوساله از برزيل انجام مي‌شود و با اقدامات صورت گرفته به قيمت هر كيلوگرم گوشت گوساله منجمد به 6 هزار و 300 تومان رسيده است.

رئيس اتحاديه گوشت گوسفندي با بيان اينكه واردات گوشت يك پديده زمان بر است و انتظار نداشته باشيد در عرض يك هفته گوشت وارد كشور شود، گفت: پروتكلي امضا شده تا گوشت منجمد گوسفندي از استراليا و نيوزلند وارد كشور شود.

وي در خصوص قيمت گوشت قرمز گوسفندي در بازار گفت: قيمت لاشه گوسفندي 14هزار و 500 تا 15 هزار تومان و قيمت هر كيلوگرم قلوه گاه 7 هزار تومان است.

باقري در خصوص قيمت ران گوسفندي گفت: معيار ما قيمت لاشه گوسفندي است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار