پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۷۴۷
۰۸ تير ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۸
0
معاون مدير عامل بانک صادرات در امور بازار یابی و خدمات مشتريان بانک صادرات گفت: طراحی 30 خدمت نوين در این بانک به مرور و در طي سال 89 به هموطنان عزيز عرضه خواهد شد.
پول نیوز-معاون مدير عامل بانک صادرات در امور بازار یابی و خدمات مشتريان بانک صادرات از طراحی 30 خدمت نوين در این بانک خبر داد و گفت: این طرحها به مرور و در طي سال 89 به هموطنان عزيز عرضه خواهد شد.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومي بانک صادرات ايران ، دکتر سید محمد عباس زادگان معاون مدير عامل بانک صادرات در امور بازار یابی و خدمات مشتريان پیش از ظهر دوشنبه در همایش معرفی خدمات نوین بانک صادرات که با حضور فعالان اقتصادي استان گلستان در گرگان برگزار شد ،گفت:  "کارت منفعت سپهر" و " برات کارت تضمینی" از جمله طرحهای نوین این بانک است که در استانهاي تهران،خراسان رضوي و آذربايجان شرقي عملياتي شده و در هفته جاری نيز در استان گلستان اجرا می شود.

وی اظهار داشت: ساير خدمات جديد بانک صادرات نیز به مرور و در طي سال 89 به هموطنان عزيز عرضه خواهد شد و رونق کسب و کار و بازار از جمله اهداف بانک صادرات از عرضه اين خدمات مي باشد.

معاونت بازار یابی و خدمات مشتريان بانک صادرات افزود: دستیابی به پیشرفت اقتصادی کشور با اجرای طرحهای نوین بانکداری محقق می شود.

این همایش با هدف معرفی و اجراي کارت منفعت سپهر و برات کارت تضمینی و سایر خدمات نوین بانکی در استان گلستان برگزار شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار