پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۶۰۸
۰۶ تير ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۸
0
عضو هيأت رئيسه كميسيون عمران مجلس با بيان اينكه دولت در برنامه پنجم در بخش مسكن كلي‌گويي كرده و مجلس آن‌را شفاف تر كرده است گفت: بررسي بخش مسكن در كميسيون تمام شده و پس از جمع‌بندي پيشنهادات نمايندگان آن‌ را نهايي و به كميسيون تلفيق ارائه كردند.
مهرداد لاهوتي در گفت و گو با  فارس افزود: پبشنهادات مجلس براي بخش مسكن در برنامه پنجم جمع‌بندي شده و به كميسيون تلفيق ارائه شده است كه يكي از اين پيشنهادات احداث مسكن محرومين توسط حساب 100 امام خميني و خيرين مسكن‌ساز بود.

*هزينه صدور پروانه و تأسيسات از محل اعتبارات طرح هدفمند كردن

وي ادامه داد: بر اساس اين پيشنهاد احداث مسكن محرومين توسط حساب 100 امام خميني و خيرين مسكن‌ساز با توجه به هزينه صدور پروانه و تأسيسات آب و برق و گاز از محل اعتبارات طرح هدفمند كردن يارانه‌ها در طول برنامه پنجم توسعه صورت گيرد تا قيمت كاهش يابد.

لاهوتي گفت: استاندارد كردن مصالح ساختماني و روش‌هاي مؤثر در مقاوم‌سازي در طول برنامه و حمايت از توليد‌كنندگان در بند ج الحاقيه ماده 149 آمده است كه سازمان تأمين اجتماعي مكلف است به منظور تأمين مسكن اقشار كم درآمد ترتيبي اتخاذ كند كه سازندگان واحدهاي مسكوني طرح مسكن مهر كه با مشاركت مالي متقاضيان مبادرت به احداث مسكن مي‌نمايند مشمول ماده 23 قانون ساماندهي حمايت از توليد‌ و عرضه مسكن شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار