پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

ممنوعیت ورود لپ‌تاپ در شرکت‌های هواپیمایی اردن و کویت نیز لغو شدپول‌نیوز - ممنوعیت ورود لپ‌تاپ و تجهیزات الکترونیکی بزرگ‌تر از تلفن همراه به کابین هواپیماهای مسافربری به مقصد آمریکا در فرودگاه‌ها اردن و کویت نیز لغو شد.

طی ماه‌های گذشته بنا به دستور دولت آمریکا ورود لپ‌تاپ و هرگونه تجهیزات الکترونیکی بزرگ‌تر از تلفن همراه به کابین هواپیماهای مسافربری به مقصد آمریکا در چندین فرودگاه خاورمیانه ممنوع شده بود.

پیش‌تر این ممنوعیت برای فرودگاه‌های بین‌المللی امارات و استانبول ترکیه لغو شده بود و اخیراً نیز بنا به اعلام مقامات آمریکایی ورود لپ‌تاپ به هواپیماهایی به مقصد آمریکا از فرودگاه‌های کویت و اردن نیز آزاد شده است.

هر دو فرودگاه بین‌المللی همکاری نزدیکی را برای افزایش بازرسی امنیتی مسافران با مقامات آمریکایی داشته‌اند. آمریکا به بهانه احتمال جاسازی مواد منفجره در لپ‌تاپ‌ها و تجهیزات الکترونیکی، ورود آنها را به کابین هواپیماهای پروازهای به مقصد آمریکا در بسیاری از کشورهای مسلمان ممنوع اعلام کرده بود.

شرکت‌های هوایی امارات، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و اتحاد پیش‌تر از اجرای این دستور مستثنی شده بودند.

دو شرکت رویال جردنیان و کویت ایرویز اعلام کردند که این قانون برای آنها نیز لغو شده است.
منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: