پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۵۳۹
۰۶ تير ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۹
0
بازار کشور محل توزيع کالاهای خارجی شود و هر روز با گرانی جدیدی مواجه شویم، جز دلسردی اجتماعی محصولی ندارد.

دنیای اقتصاد- سید حسن خمینی پنج‌شنبه شب در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدای حادثه هفتم تیر با تاکید بر رفع مشکلات اقتصادی جامعه گفت: اینکه جوانان جامعه بیکار باشند، کارخانه‌ها تعطیل شوند، بازار کشور محل توزيع کالاهای خارجی شود و هر روز با گرانی جدیدی مواجه شویم، جز دلسردی اجتماعی محصولی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری جماران، یادگار امام راحل در این مراسم که در حسینیه جماران برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله شهید بهشتی، شهید محمد منتظری و دیگر شهدای حادثه هفتم تیر گفت: شهیدان فرزند زمانه خویش بودند و با شناخت درست زمان، گام در راهی گذاشتند که حقیقت و راستی به ارمغان آورد و به همین خاطر ما امروز باید پاسدار اهداف آنها باشیم.

سیدحسن خمینی خاطرنشان کرد: اقشار مستضعف جامعه منتظر نمودارشدن کارآمدی نظام هستند. مردم از همه انتظار دارند با دست برداشتن از اختلافات ناشی از حب و بغض‌های شخصی و دوری از کینه‌توزی‌های بچه‌گانه سعی کنند مشکلات کشور را برطرف کنند. سید حسن خمینی در ادامه تاکید کرد: این کشور با این حجم نیروی انسانی، پول خدادادی نفت و منابع مختلف و با این نیروی ایمان، باید با ترک افراطی‌گرایی و طرد افراطیون، بسیار کارآمدتر از این باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار