پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۵۲۹
۰۳ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۵
0
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از دستگیری ریگی و سرعت دادن به اجرای طرح انسداد مرزی، امنیت در مرزهای شرقی کشور در حد قابل توجهی تقویت شده است.

مهر ، سردار اسماعیل احمدی مقدم ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه به دنبال اجرای طرح های دیگری نیز برای انسداد مرز در شرق کشور هستیم، خاطرنشان کرد: عامل مهم حوادث تروریستی شرق کشور در پنج سال گذشته، ریگی معدوم بود که توسط سرویس های خاصی برای ضربه زدن به ایران سازماندهی و تدارک شده بود .

وی ادامه داد: بعید نیست که این سرویس های خرابکار در روزهای آتی افراد دیگری را برای ایجاد ناامنی در مرزهای ایران اجیر کنند و حوادث دیگری را دامن بزنند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور یادآورشد: بعد از دستگیری شرور عبدالمالک ریگی با افت کامل اقدامات تروریستی در شرق کشور مواجه شده ایم.

سردار احمدی مقدم مبارزه با اشرار، قاچاقچیان مواد مخدر و کالا در مرزهای شرقی در اولویت برنامه های ناجا قرار دارد گفت: این امر با هدف مقابله با بسترهای ناامنی  در مرزهای کشور اجرا می شود.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور معرفی فرماندهان جدید انتظامی و مرزبانی آذربایجان غربی به این استان سفر کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار