کد خبر: ۲۳۴۴۴
۰۲ تير ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۷
0
توزيع کارت هاي‌ شرکت در‌ آزمون‌ داوطلبان‌ گروه هاي‌ آزمايشي‌ پنج گانه کنکور سال 1389 از ساعت 10 صبح روز شنبه پنجم تيرماه به صورت اينترنتي آغاز خواهد شد.

ایرنا: معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش کشور گفت: توزيع کارت هاي‌ شرکت در‌ آزمون‌ داوطلبان‌ گروه هاي‌ آزمايشي‌ پنج گانه کنکور سال 1389 از ساعت 10 صبح روز شنبه پنجم تيرماه به صورت اينترنتي آغاز خواهد شد.

"حسين توکلي" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا افزود: متقاضيان شرکت در آزمون سراسري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي سال جاري در گروه هاي آزمايشي علوم‌ رياضي‌ وفني‌، علوم‌ تجربي، علوم‌انساني‌ ،هنر و زبان هاي‌ خارجي‌ مي توانند از روز شنبه پنجم تا روز چهارشنبه 9 تيرماه براي مشاهده و گرفتن پرينت از کارت ورود به جلسه آزمون خود به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وي خاطرنشان کرد: داوطلبان ضرورت دارد پس از مراجعه به سايت سازمان سنجش با وارد کردن اطلاعات مندرج بر روي کارت اعتباري ثبت نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و کد رهگيري و شماره شناسنامه يک نسخه پرينت از کارت شرکت در آزمون تهيه کنند.

توکلي تاکيد کرد: داوطلباني که در دو يا سه گروه آزمايشي متقاضي شده‌اند بايد علاوه بر پرينت کارت شرکت در آزمون گروه آزمايشي اصلي، برحسب مورد نسبت به پرينت کارت گروه آزمايشي دوم و يا گروه هاي آزمايشي دوم وسوم خود اقدام کنند.

به گفته وي براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون گروه آزمايشي مربوط و هم چنين اصل کارت ملي و يا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامي است.

توکلي در مورد آن دسته از داوطلباني که موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند و يا اطلاعات کارت اعتباري را در اختيار ندارند گفت: اين افراد لازم است با همراه داشتن کارت ملي و يا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذيربط مراجعه کنند.

وي در خصوص آن دسته از داوطلبان که اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه با اطلاعات واقعي آنان مغايرت دارد نيز توضيح داد: چنانچه داوطلبان در اطلاعات مربوط به نام خانوادگي و نام، شماره شناسنامه، سال تولد، سال اخذ و نوع ديپلم، شماره ملي، سري وسريال شناسنامه، محل تولد، شماره دانش آموزي، منطقه اخذ ديپلم، معدل کتبي نهايي ديپلم، محل اخذ مدرک ماقبل ديپلم، محل اخذ مدرک ديپلم، سال و محل اخذ مدرک دوره پيش دانشگاهي، استفاده از بورسيه آموزگار، کارمندي و مدرک کارداني، مغايرتي مشاهده کردند لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذکور به سايت سازمان سنجش و در قسمت ويرايش اطلاعات حداکثر تا تاريخ 12 تيرماه 89 وارد شوند و تغييرات مورد نظر خود را به انجام برسانند.

معاون سازمان سنجش تصريح کرد: درصورتيکه مغايرتي در اطلاعات مربوط به جنس، دين، زبان خارجي امتحاني، معلوليت و بهيار، در کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان مشاهده شود ضروري است از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 روزهاي دوشنبه هفتم تا چهارشنبه 9 تيرماه به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

وي يادآور شد: چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب داراي اشکالاتي از جمله نداشتن مهرعکس و واضح نبودن عکس و موارد مشابه باشد ضروري است از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 روزهاي دوشنبه هفتم تا چهارشنبه 9 تيرماه با به همراه داشتن دو قطعه عکس 3*4، کارت ملي يا شناسنامه عکس دار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه مراجعه وموضوع را تا رفع مشکل دنبال کند.

به گفته توکلي چنانچه شماره داوطلب چه به صورت عددي و يا به صورت حروف ناخوانا باشد ضرورت دارد از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 روزهاي دوشنبه هفتم تا چهارشنبه 9 تيرماه به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه و موضوع را تا مرحله برطرف شدن مشکل دنبال کند.

وي درباره محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسري اظهار داشت: محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون‌ کليه ‌داوطلبان‌گروه هاي ‌آزمايشي‌علوم ‌رياضي‌وفني‌، علوم‌ تجربي‌، علوم‌انساني، هنر و زبان هاي ‌خارجي‌ برمبناي‌ شهرستان‌ محل‌ اقامت‌فعلي‌ آنان‌ که‌ دربند 21 تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌، مشخص‌کرده‌اند به‌ شرح‌ جدول‌ شماره‌ 1 و نشاني محل رفع نقص به شرح جدول شماره 2 مندرج در اطلاعيه سازمان سنجش در رابطه با توزيع کارت آزمون سراسري سال89 علاوه بر ننشريه پيک سنجش در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان نيز منتشر شده است.

معاون سازمان سنجش با بيان اينکه محل حوزه امتحاني هر داوطلب بر روي کارت ورود به جلسه وي درج شده است از داوطلبان خواست حداقل يک روز قبل از برگزاري آزمون، نسبت به شناسايي حوزه امتحاني خود اقدام کنند و به موقع در جلسه آزمون حاضر شوند.

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده، آزمون عمومي و اختصاصي داوطلبان گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در صبح پنج شنبه 10 تير، گروه آزمايشي هنر در بعد ازظهر پنج شنبه 10 تير، گروه آزمايشي علوم تجربي در صبح روز جمعه 11 تير، گروه آزمايشي زبان هاي خارجي در بعد ازظهر جمعه 11 تير و گروه آزمايشي علوم انساني در صبح شنبه 12 تيرماه به طور همزمان در 399 شهرستان و بخش کشور برگزار مي‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها
نیازمندیها