پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۳۴۱۶
۰۲ تير ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۷
0
به پاس تلاش ارزنده برای گسترش روابط دو جانبه؛ وزیر علوم و تکنولوژی پاکستان به بانک سپه لوح تقدیر داد .
به پاس تلاش ارزنده برای گسترش روابط دو جانبه؛ وزیر علوم و تکنولوژی پاکستان به بانک سپه لوح تقدیر داد .

 وزیر علوم و تکنولوژی پاکستان به پاس تلاشهای بانک سپه در جهت گسترش روابط دو جانبه به مدیر عامل این بانک دکتر حسنعلی قنبری لوح تقدیر اعطا کرد

به گزارش پول نیوز از  پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه اعظم خان سواتی وزیر علوم و تکنولوژی پاکستان اسفند ماه سال گذشته به دعوت مدیر عامل بانک سپه به ایران سفر کرد و در زمینه گسترش روابط دو جانبه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار وزیر علوم پاکستان ضمن استقبال از گسترش روابط دو جانبه و تلاش برای فراهم کردن زمینه گسترده تر شدن فعالیتهای پولی دو کشور نسبت به حضور بانک سپه در بازار پولی آن کشور ابراز تمایل کرد.

در دیدار وزیر علوم پاکستان با مدیر عامل بانک سپه، دکتر قنبری از توانایی و تخصص این بانک برای حضور قدرتمند در بازار پولی جهان و خصوصاً کشور پاکستان خبر داد و گفت: بانک سپه آماده است تا شرایط را برای حضور فعالتر و راحتتر تجار و بازرگانان در بازار منطقه و بازار جهانی خصوصاً پاکستان فراهم نماید.

پس از گذشت تنها 3 ماه از این دیدار، وزیر علوم و تکنولوژی پاکستان با ارسال تقدیر نامه ویژه از تلاشهای بانک سپه در راستای گسترش روابط دو جانبه تشکر و قدردانی کرده است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار