کد خبر: ۲۳۳۸۱
۰۱ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۰
0
مدير عامل بيمه معلم گفت: اين شركت بعد از طي مراحل اداري و ثبت اسناد و مدارك تا نيمه اول شهريور ماه به بورس راه پيدا مي‌كند.
محمدرضا عباسي در گفت‌وگو با فارس، در خصوص ورود بيمه معلم به بازار بورس اظهار داشت: بيمه معلم از مجموع سي بندي كه براي پذيرش در بورس لازم است حدود 95 درصد آن را انجام داده است.

وي در ادامه بيان كرد: اسناد و مداركي از جمله گزارش دارايي‌ها و صورت حساب‌هاي ذخاير به بازار بورس ارائه تحويل داده شده و فقط صورت حساب مالي شركت مانده است كه تا يك ماه ديگر تكميل و بازار بورس ارائه مي‌شود.

عباسي گفت: بازار بورس پس از آنكه مدارك لازم را جهت پذيرش دريافت كرد، انطباق آنها را با قوانين و آيين نامه‌داخلي را در دستور كار خود قرار مي‌دهد.

مدير عامل بيمه معلم از جمله اهداف اين شركت را در بازار بورس پاسخ‌گويي مناسب به مشتريان عنوان كرد و اظهارداشت: اين شركت در اين بازار با توجه به شرايط و قواعد بورس به دنبال شفافيت مالي است به صورتي كه از جمله اهداف اين شركت بيمه پاسخ گويي عملكرد خود به خريداران سهام است.

عباسي با اشاره به اينكه بيمه معلم به دنبال عملكرد مثبت در چارچوب استانداردهاي فني و مالي صنعت بيمه است، گفت: شفافيت در عملكرد باعث مي‌شود فعاليت‌هاي ما مورد نقد قرار گرفته و راهكارهاي مناسب براي اتخاذ تصميمات آينده شركت باشد.

مدير عامل شركت بيمه معلم در خصوص نوسان قيمت در بازار بورس خاطرنشان كرد: شركت‌‌هايي كه داراي عملكرد شفاف باشند در مواجه با نوسانات زياد قيمت بازار دچار ضرر نمي‌شوند اما در اين ميان كساني هستند كه با فعاليت در فرابورس مي‌توانند در قيمت سهام‌ها تأثير بگذارند.

وي در ادامه گفت: انتظار مي رود اين شركت بعد از طي مراحل اداري و ثبت اسناد و مدارك تا نيمه اول شهريور ماه به بورس راه پيدا كند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: