کد خبر: ۲۳۱۴۱
۲۷ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۱
0
او مرا به خانه اش دعوت کرد و با ابراز عشق و علاقه گفت: اگر با هم ازدواج کنيم ديگر لازم نيست به دانشگاه بروي و براي آينده ات غصه بخوري چون خودم زندگي ات را تامين خواهم کرد...

روزنامه خراسان: از رفت و آمدهاي وقت و بي وقت و تلفن هاي مشکوک پسرم فهميدم که کاسه اي زير نيم کاسه است، ولي چون به او اعتماد داشتم به رويش نياوردم. چند ماه گذشت و حرکات و رفتار پسر ته تغاري خانه، صداي همسر و پسر بزرگم را نيز درآورد. هوشنگ هفته اي دو يا سه شب به خانه نمي آمد و هروقت مادرش مي خواست حرفي بزند با عصبانيت سر او داد مي کشيد و مي گفت: خانه دوستانم بوده ام و درس مي خواندم.پدر دل شکسته در دايره اجتماعي کلانتري سجاد مشهد افزود: من و ديگر اعضاي خانواده ام خيلي نگران اين بچه بوديم، ولي نمي دانستيم چه طور درباره پنهان کاري هايش توضيح بخواهيم تا اين که شب گذشته مچ او را گرفتم و واقعيتي تلخ برايم نمايان شد.

ساعت حدود ۱۱ شب بود که پسرم با عجله وارد خانه شد و به بالاي پشت بام رفت. با تعجب پشت سر او خودم را به بالاي پشت بام رساندم ولي باورم نمي شد چه مي بينم، چون هوشنگ قصد داشت زن غريبه اي را روي پشت بام پنهان کند.

او با ديدن من ناگهان به سويم حمله کرد.با گزارش اين موضوع به پليس ۱۱۰، ماموران انتظامي در محل حاضر شدند و هوشنگ و آن زن ناشناس را دستگير کردند.ادامه اين ماجرا را از زبان هوشنگ مي خوانيم. پسر ۱۸ ساله گفت: حدود ۵ ماه قبل در پارک ملت با اين خانم که ۳۵ سال سن دارد و مطلقه است آشنا شدم. او مرا به خانه اش دعوت کرد و با ابراز عشق و علاقه گفت: اگر با هم ازدواج کنيم ديگر لازم نيست به دانشگاه بروي و براي آينده ات غصه بخوري چون خودم زندگي ات را تامين خواهم کرد.من گول حرف هايش را خوردم و او کم کم مرا به دام موادمخدر انداخت تا بيشتر وابسته اش بشوم. مدتي گذشت و از کرده خودم پشيمان بودم.

قصد داشتم به اين ارتباط مخفي خاتمه بدهم اما زن ۳۵ ساله گفت: از تمام لحظاتي که به خانه ام آمده اي تصاوير زشتي تهيه کرده ام و اگر گوش به حرفم نباشي اين فيلم ها را منتشر خواهم کرد و...!ديشب رفته بودم تا با خواهش و تمنا او را راضي کنم اگر واقعا فيلمي تهيه کرده است دست از لج بازي بردارد و اين تصاوير را از بين ببرد که او گفت اين کار خرج دارد و بايد ۲ ميليون تومان بدهي.

در حالي که داخل خودرو نشسته بوديم و جر و بحث مي کرديم ماموران پليس ما را ديدند و به تعقيب مان پرداختند. من با ترس و وحشت از کوچه اي فرعي به سرعت تغيير مسير دادم و در مقابل خانه خودمان توقف کردم. مي خواستم او را تا صبح روي پشت بام پنهان کنم که پدرم متوجه موضوع شد. هوشنگ آهي کشيد و گفت: خودم کردم که لعنت بر خودم باد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: