April 2021 22 / پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۲۳۰۶۰۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
0
پول‌نیوز - بانک ایران زمین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت محترم، اقدام به نشر آگهی جهت فروش املاک مازاد بر نیاز خود با شرایط ویژه و استثنایی نموده است.

بانک ایران زمین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت محترم، اقدام به نشر آگهی جهت فروش املاک مازاد بر نیاز خود با شرایط ویژه و استثنایی نموده و در نظر است املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده در وضعیت موجود و به صورت نقدی یا نقد و اقساط در معرض فروش قرار گیرد. لذا متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود به ساختمان شماره دو بانک ایران زمین بهنشانیتهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، نبش خیابان ۶۹، پلاک ۴۹۳، طبقه چهارم، مدیریت مهندسی و املاک مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۴۲۷۵۲۴۲۰ و ۴۲۷۵۲۴۲۱ تماس حاصل نمایند. آخرین مهلت برای تسلیم پیشنهادات، ساعت ۱۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ می‌باشد.

توضیحات:
۱- پیشنهادات فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.
۲- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه‌های مزایده الزامی است.
۳- سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل ۵% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک فقره چک تضمین شده بانکی و در وجه حساب شماره۵۰۰-۱۱-۱۲۲۵۵۹-۱ بنام بانک ایران زمین به همراه پاکت‌های برگ شرایط شرکت در مزایده تحویل دهند.
۴- کلیه پاکت‌های حاوی پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ در سالن جلسات ساختمان شماره یک بانک ایران‌زمین واقع در تهران، بلوار میرداماد، نبش خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۸۷، طبقه دوم، بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می‌توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.
۵- مطالعه مدارک و سوابق مربوطه و بازدید از املاک، قبل از شرکت در مزایده الزامی است و املاک در وضعیت موجود واگذار می‌گردد.
۶- به متقاضیانی که قصد خرید املاک به صورت نقد و اقساط را دارند، املاک به روش اجاره به شرط تملیک به ایشان واگذار خواهد شد.
۷- هزینه آگهی و کارشناسی بر عهده خریدار است و مشارالیه می‌بایست این هزینه را براساس اعلام نظر بانک، قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید.
۸- متقاضیان خرید می‌بایست مبلغ ۲۰۰/۰۰۰ ریال به حساب شماره ۱-۱۲۲۵۵۹-۱۱-۵۰۰ در وجه بانک ایران زمین (قابل واریز در کلیه شعب بانک ایران زمین) واریز و اصل رسید را هنگام دریافت اسناد و اوراق مزایده تحویل دهند.
۹- فروش املاک به صورت نقد و اقساط براساس جدول اعلام شده ذیل صورت خواهد پذیرفت که خریدار می‌بایست در درخواست خود، صراحتاً اشاره به مدت و نرخ سود مورد نظر نماید. ضمناً در شرایط مساوی بودن پیشنهاد قیمت‌ها به صورت نقد و اقساط، اولویت با درصد پیش پرداخت بیشتر است.
۱۰- در صورتی که مبالغ و شرایط پیشنهادی خریداران به طور مساوی باشد اولویت فروش با شرایط نقدی است.
۱۱- بانک ایران زمین در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.
۱۲- پیشنهادات برای هر یک از املاک به صورت جداگانه و به صورت دو پاکت:
الف: اسناد مثبت هویت شخص حقیقی یا حقوقی شرکت کننده در مزایده بانضمام تصویر چک تضمین شرکت در مزایده (معادل پنج درصد سپرده)
ب: حاوی فرم پیشنهاد قیمت و تعهدنامه شرکت در مزایده
۱۳- اصل چک تضمین شرکت در مزایده در هنگام تحویل پاکت‌های مزایده در ازای ارائه رسید به متقاضی به بانک تحویل می‌گردد.
همه پاکت‌ها می‌بایست جداگانه لاک و مهر شده و هر دو در یک پاکت بزرگتر جاسازی و مهر و موم گردد. آخرین مهلت تحویل پاکت‌ها ساعت ۱۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ می‌باشد.
۱۵- نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

نحوه فروش املاک به صورت نقدی


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: