May 2021 09 / يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۲۲۵۸۹
۱۴ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۰
0
از عجایب تاریخ ماست که عده ای در صف دشمنان قسم خورده امام (ره) یعنی سلطنت طلب ها، منافقین، رسانه های استکباری و سران استکبار بایستند و با همه ارزش ها و اصول امام و ملت مقابله کنند، آنگاه ادعای پیروی و مالکیت انحصاری امام (ره) و خط امام (ره) را نیز داشته باشند.
رئیس جمهور گفت: بنده به عنوان کوچکترین خادمان ملت موظفم که از اساس مردم سالاری دینی و رای مردم صیانت کنم.
 
به گزارش واحد مرکزی خبر صدا و سیما ، آقای احمدی نژاد در ادامه سخنان خود در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) افزود: ویژگی دیگر امام (ره) ترویج روحیه خدمتگزاری به ملت و زندگی در کنار مردم بود؛ او خود را خدمتگزار مردم نامید و دولت و حکومت را خادم مردم معرفی کرد.

رئیس جمهور با بیان این که امام خمینی(ره) اصالت مدیریت را در خدمت به مردم خلاصه کردند، گفت: ایشان با اشرافیت دولتی بریده از مردم مقابله کرد.

احمدی نژاد اظهار داشت: امام خمینی(ره) با خصلت های شاهنشاهی و زندگی شاهانه برخی از مسئولان و مدیران مبارزه کردند و در برابر نشانه های ورود این صفات، قاطعانه ایستادند.

رئیس جمهور افزود: این که عده ای با تکیه بر بیت المال زندگی اشرافی اداری و شخصی بسازند در نقطه مقابل مشی امام (ره) و از نظر ملت محکوم است.

احمدی نژاد اضافه کرد: ایشان با مردم و ساده زندگی کردند همانگونه که رهبری عزیز زندگی می کنند.

رئیس جمهور گفت: امام خمینی(ره) انقلاب و نظام را متعلق به توده های مردم می دانستند و برای کسی امتیاز ویژه ای قائل نبودند.

احمدی نژاد افزود: امام خمینی(ره) همه پیروزی ها را به ملت منتسب می کردند و خود را طلبه ای کوچک می شمردند.

رئیس جمهور ادامه داد: از نگاه امام (ره) احدی حق ندارد خود را مالک مردم و انقلاب بداند و برای رای مردم و قانون برای خود امتیازاتی قائل باشد.

احمدی نژاد گفت: امام (ره) و انقلاب متعلق به ملتند و مسیر امام (ره) از مسیر نورانی ولایت و امامت می گذرد.

رئیس جمهور افزود: از عجایب تاریخ ماست که عده ای در صف دشمنان قسم خورده امام (ره) یعنی سلطنت طلب ها، منافقین، رسانه های استکباری و سران استکبار بایستند و با همه ارزش ها و اصول امام و ملت مقابله کنند، آنگاه ادعای پیروی و مالکیت انحصاری امام (ره) و خط امام (ره) را نیز داشته باشند.

احمدی نژاد ادامه داد: عجیب تر آن که انتظار داشته باشند که مردم این ادعای دروغین و این زیاده خواهی آنان را بپذیرند.

رئیس جمهور با بیان این که از منظر امام(ره) میزان وضع فعلی افراد است، گفت: امام خمینی (ره) برای عناوین، لباس و دیگر زخارف دنیا ارزشی قائل نبودند.

احمدی نژاد افزود: امام خمینی (ره) در انتهای وصیتنامه خود به مردم سفارش فرمودند که مردم مراقب باشید و مردم مراقب باشند ممکن است بعضی افراد با سالوسی از ناحیه من یعنی امام(ره) تعریف شده باشند و یا تاییدیه هایی گرفته باشند، اینها ملاک نیست؛ میزان وضع فعلی افراد است.

رئیس جمهور اضافه کرد: در تاریخ اسلام داشته ایم که افراد در کنار پیامبر عزیز مجاهدت کرده اند اما بعدا در برابر عدالت علی(ع) ایستادند و حتی جنگ راه انداختند.

آقای احمدی نژاد گفت: امام (ره) با نگرش مادی و بی بند و باری فکری غربی و سکولاریسم و لیبرالیسم و خودباختگی به نام مدرنیزه مخالف بود و در عین حال از تحجر و واپس گرایی هم ابراز برائت می کرد.

رئیس جمهور افزود: امام خمینی (ره)، اسلام، دین خدا را پاسخگوی کامل به کرامت و حیثیت انسانی و همه نیازهای حقیقی انسان برای نیل به کمال الهی و برقراری حیات طیبه می دانستند.

احمدی نژاد اضافه کرد: از نگاه امام خمینی(ه) حفظ نظام و حیثیت نظام از اوجب واجبات است.

رئیس جمهور گفت: من از همه ملت عذر می خواهم که بعضی حرف ها را می زنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: