May 2021 19 / چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۲۲۳۵۴
۱۰ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۵
0
همه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران استعفا کردند.

 به گفته‌ خسرو دانشجو که پس از نشست یک‌شنبه شب با خبرنگاران سخن می‌گفت، همه اعضای هیات مدیره استقلال در جلسه با سعیدلو استعفای شفاهی و برخی نیز استعفای کتبی خود را اعلام کرد‌ه‌اند.

پس از بازدید یک‌شنبه شب علی سعیدلو از باشگاه استقلال و جلسه با اعضای هیات مدیره این باشگاه و بحث درباره‌ تغییر و تحولات هیات‌مدیره، همه اعضای هیات ‌مدیره استعفا دادند.

سعیدلو: تغییر در هیات مدیره استقلال حتمی است

رییس سازمان تربیت بدنی در بازدید از باشگاه استقلال تهران تاکید کرد که احتمال تغییر در هیات مدیره این باشگاه حتمی است.علی سعیدلو در پاسخ به سوالی مبنی بر اختلاف واعظی‌آشتیانی با سازمان تربیت بدنی گفت: ما با کسی اختلاف نداریم باید کارآیی هر کس را ببینیم و باید دید مردم چه انتظاراتی دارند.

سعیدلو ادامه داد: اختلاف با من ملاک نیست البته ممکن است اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد؛ اما نظر یک شخص مهم نیست. هیات مدیره و هواداران نیز در این بین سهیم هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در باشگاه استقلال تغییراتی به وجود می‌آید یا خیر؟ گفت: احتمال تغییرات در هیات مدیره استقلال حتمی است.

وی در ادامه افزود: ما از همه باشگاه‌ها بازدید می‌کنیم و استقلال هم جزء تیم‌های اصلی فوتبال است چه تیم‌هایی که به سازمان وابسته‌اند و چه تیم‌هایی که جزء سازمان نیستند را بازدید انجام می‌دهیم.
وی با اشاره به ارائه گزارش 9 ماهه‌ای به رییس‌جمهور اظهار کرد: در طی 9 ماهه اخیر چندین مورد قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی جهان در آسیا و جهان کسب کردیم که با احتساب آنها حدودا هفته‌ای یک مقام به دست آوردیم که نشان می‌دهد جامعه ورزش تحرک خوبی پیدا کرده است.
سعیدلو هم‌چنین درباره‌ تغییر رییس مجمع باشگاه استقلال تهران نیز پاسخ روشنی نداد اما به طور ضمنی از حل این موضوع خبر داد.

آشتیانی: استعفایمان را به سعیدلو اعلام کردیم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: استعفای تمامی اعضای هیات مدیره صحت دارد.امیررضا واعظ آشتیانی پس از جلسه 3 ساعت و نیمه با اعضای هیات مدیره در حضور رئیس سازمان تربیت‌بدنی افزود: تمامی اعضای هیات مدیره استعفای خود را به آقای سعیدلو اعلام کردند و این خبر صحت دارد.

واعظ آشتیانی ترجیح داد بیش از این صحبت نکند.

دانشجو: با حرف سعیدلو نمی‌توان به استقلال کمک کرد

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال پس از استعفا گفت: تنها با کلام و حرف آقای سعیدلو نمی‌توان به این تیم کمک کرد و نیازمند حمایت عملی دوستان هستیم.
خسرو دانشجو تاکید کرد: قطع به یقین تغییر و تحول در هیات مدیره استقلال رخ خواهد داد و قبل از شروع جلسه آقای انصاری طی تماسی تلفنی استعفای خود را اعلام کردند.

دانشجو گفت: پس از آن هم سایر همکاران مثل آقای نفریه، امیدوار رضایی و دیگران به همراه بنده که سمت رئیس هیات مدیره را بر عهده دارم، استعفای خود را به آقای سعیدلو اعلام کردیم.

وی ادامه داد: دانشجو که بسیار ناراحت می‌رسید در خصوص دلایل استعفای اعضای هیات مدیره تصریح کرد: به لحاظ مالی مشکلات بسیاری وجود دارد و ما نیازمند کمک سازمان تربیت‌بدنی هستیم. البته کمک کلامی و فکری به کارمان نمی‌آید و در واقع کمک عملی باید صورت بگیرد.
وی تاکید کرد: اینکه باشگاه استقلال باید یارگیری کند و به هنگام عقد قرارداد باید به بازیکنان جدید پولی در ابتدا بدهد طبیعی است و تنها با کلام و حرف آقای سعیدلو نمی‌توان به این تیم کمک کرد.

دانشجو ادامه داد: هر چند ایشان به صورت کلامی قول مساعد داده‌اند ولی بنده با توجه به اینکه از لحاظ قول آقای سعیدلو راضی نشدم بر استعفای خود پافشاری دارم. بنابراین این آخرین شامی بود که در خدمت اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال صرف کردم.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص ادعای سعیدلو مبنی بر تامین مالی استقلال گفت: دست ایشان درد نکند اما با توجه به اینکه در مقطع کنونی نیازمند حمایت عملی دوستان هستیم، با جمع‌بندی صورت گرفته مطمئن باشید بنده به عنوان رئیس هیات مدیره دیگر از درب باشگاه استقلال داخل نخواهم شد.

وی در خصوص حضور زریبافان در این جلسه گفت: ایشان از زمان حضور آقای علی‌آبادی به عنوان نماینده رئیس مجمع فعالیت می‌کردند و امشب هم با همین سمت در اینجا حاضر شدند ولی چیزی در مورد استعفای خود نگفتند. البته ایشان پیرامون درباره این استعفا هیچ تصمیمی نگرفتند ولی تمامی اعضا بر استعفای خود پافشار هستند و باید بگویم از این پس در خدمت باشگاه استقلال نیستم.

نفریه: به خاطر مشکلات مالی استعفا کردیم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: به خاطر مشکلات مالی از هیات مدیره استعفا کردیم.
محمدسعید نفریه افزود: شرایط از لحاظ مالی برای استقلال بسیار سخت است و به همین خاطر تمامی اعضا استعفای خود را به آقای سعیدلو اعلام کردند.
وی گفت: تا زمانی که مشکلات مالی به همین شکل پابرجا باشد، هیچ چیز حل نخواهد شد و تمامی اعضای هیات مدیره روی حرف خود هستند.

غیبت انصاری در جلسه با سعیدلو

علی انصاری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در جلسه امشب با رئیس سازمان تربیت‌بدنی شرکت نکرد.انصاری پیش از این علاوه بر عضویت در هیات مدیره استقلال، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری نیز بود که از سوی سعیدلو برکنار شد.


 امیدوار رضایی استعفا نداد

امیدوار رضایی " عضو هیات مدیره باشگاه استقلال" جز استعفا‌کنندگان در هیات مدیره این باشگاه نیست.اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال یکشنبه شب در ئبدار با علی سعیدلو؛ رئیس سازمان تربیت بدنی از سمت خود استعفا کردند.

اعضا در این جلسه متن استعفای خود را تنظیم کرده و هر کدام زیر این نوشته را امضا کردند اما در جمع آنها، امیدوار رضایی پای برگه استعفا را امضا نکرد.

واحد مرکزی خبر - این تصمیم درپی نشست یکشنبه شب هیات مدیره با علی سعیدلو" رئیس سازمان تربیت بدنی " اتخاذ شد.این در حالی است که خسرو دانشجو رئیس هیات مدیره استقلال شب گذشته اعلام کرد: رضایی نیز جزء استعفا کنندگان است.
استعفا کنندگان هیات مدیره استقلال، خسرو دانشجو، امیر واعظ آشتیانی، علی انصاری و سعید نفریه بودند.

کفاشیان: از سعیدلو خواسته بودم واعظ را برکنار کند

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: یک ماه پیش از سعیدلو خواسته بودم تا واعظ آشتیانی را از مدیرعاملی استقلال برکنار کند.علی کفاشیان افزود: رئیس سازمان تربیت بدنی به سرنوشت این باشگاه‌ها حساس است و نظارت کافی بر آنها دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره شکایت خود از واعظ آشتیانی نیز گفت: اگر واعظ استعفا داده باشد ، دیگر شکایتم را پیگیری نمی کنم.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: