April 2020 01 / چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۳۳۸۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
0
پرونده این قتل هفته گذشته در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران از جنبه عمومی جرم تحت رسیدگی قرارگرفت.
پول‌نیوز - داماد کینه‌ توز که 13 سال قبل با همدستی مادرزنش، سناریوی قتل پدرزن خود را طراحی و اجرا کرده بود به قصاص محکوم شد.

اما درست زمانی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت با پرداخت 140 میلیون تومان به همسرش (دختر مقتول) توانست رضایت او را جلب کند و از مرگ بگریزد. پرونده این قتل هفته گذشته در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران از جنبه عمومی جرم تحت رسیدگی قرارگرفت.

در این جنایت خونین که دهم بهمن سال 82 در خیابان نبرد تهران رخ داد مردی به نام خلیل (49 ساله) با پیچیدن رشته سیم به دور گردنش کشته شد. درجریان تحقیقات، کارآگاهان با کشف سرنخ‌هایی، فرامرز - داماد مقتول - را به اتهام قتل دستگیرکردند.

او نیز در بازجویی‌ها گفت: «نقشه قتل را مادرزنم طراحی کرد و من اجرایش کردم.» پس از این اعتراف‌ها، همسر قربانی جنایت نیز به اتهام معاونت در قتل شوهرش بازداشت شد. او نیز در بازجویی‌ها گفت: «دامادم فرامرز به اتهام سرقت و جعل در زندان دوران محکومیتش را می‌گذراند که پس از گرفتن مرخصی از زندان بیرون آمد. همان موقع به دلیل اختلاف‌های شدید با شوهرم، نقشه قتل خلیل ـ مقتول ـ را کشیدم و موضوع را با فرامرز در میان گذاشتم.»

بدین‌ترتیب قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری، فرامرز ـ متهم ـ را به قصاص محکوم کردند همچنین مادرزنش هم به حبس محکوم شد. پس از تأیید این حکم زمانی که فرامرز چند قدم با چوبه دار فاصله داشت با جلب رضایت دختر مقتول - همسرش - توانست از مرگ رهایی یابد.

آنگاه از جنبه عمومی جرم توسط قضات شعبه چهارم به ریاست قاضی عبداللهی و با حضور قاضی کیخواه - مستشار دادگاه - محاکمه شد که قضات او را به 10 سال حبس محکوم کردند. مادرزن نیز همچنان دوران حبسش را می‌گذراند.


منبع:خبرآنلاین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: