April 2020 01 / چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۳۳۶۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹
0
بازرسی دوباره دادستانی از دفاتر آئودی در آلمانپول‌نیوز - بازرسان آلمانی دفاتر آئودی را در ارتباط با رسوایی آلایندگی دیزلی در فولکس واگن که شرکت مادر این برند لوکس است، برای دومین بار بازرسی کردند.

حدود ۱۰۰ مقام از چهارشنبه هفته گذشته برای نخستین بار بازرسی از مقر مرکزی آئودی در اینگولشتات و کارخانه اش در نکارسولم را آغاز کردند.

این بازرسی‌ها برای نخستین بار از ۱۸ ماه قبل که رسوایی آلایندگی فولکس واگن افشا شد، از دفاتر آئودی انجام گرفتند و هدف آنها شناسایی کسانی است که در استفاده از نرم افزار غیرقانونی در ۸۰ هزار خودروی دیزلی سه لیتری فولکس واگن، آئودی و پورشه مشارکت داشته اند.

فولکس واگن در سپتامبر سال ۲۰۱۵ اقرار کرد در ۱۱ میلیون خودروی دیزلی در سراسر جهان نرم افزاری را نصب کرده که به آنها امکان می دهد کنترلهای آلایندگی را دور زده و بسیار بالاتر از حد مجاز آلایندگی داشته باشند.

بر اساس گزارش رویترز، سخنگوی دادستانی اعلام کرده است بازرسان اسناد زیادی را توقیف کرده اند و بعضی از افراد را تحت بازجویی قرار داده اند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: