March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
دومین ایرباس جدید تحت پوشش بیمه ایران به تهران می رسدپول‌نیوز - دومین فروند از ایرباس های جدید خریداری شده کشور پس از اجرای برجام، با پوشش کامل بیمه ای "بیمه ایران" به ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی اضافه می شود.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، پوشش کامل بیمه ای هواپیمای ایرباس A330 به علامت ثبتی EP-IJB نیز به انجام رسیده و این هواپیما با پوشش های کامل بیمه ای ارائه شده از سوی بیمه ایران، عازم ایران خواهد شد.

بنا به این گزارش ، نخستین هواپیمای A330  جدید خریداری شده ایران ایر پس از برجام نیز  با پوشش بیمه ای کامل ارائه شده توسط شرکت سهامی بیمه ایران وارد کشور شد.

این هواپیما از نوع ایرباس A330 با علامت ثبتی EP-IJA و دارای ظرفیت 238 مسافر از اسفندماه جاری وارد ناوگان هوائی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شد و با توجه به قرارداد بیمه ای منعقد شده بین بیمه ایران و شرکت مزبور، تحت پوشش بیمه کامل شامل بدنه، مسئولیت ثالث و مسئولیت مسافرین قرار گرفت.

بنا به اعلام مدیریت بیمه های کشتی، هواپیما و حمل کالای بیمه ایران ، پوشش های بیمه ای ارائه شده از سوی بیمه ایران بر اساس الزامات معتبرترین فرودگاههای دنیا تامین شده و با توجه به مشخصات این هواپیما که قادر به انجام پرواز به دورترین نقاط جهان است، از نظر بیمه ای و صدور گواهی های بیمه ای لازم، پیش بینی های مربوط صورت پذیرفته است .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: