March 2020 30 / دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۳۱۸۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷
0
شهرام صالحی با بیان این‌که بخشی از خودروهای غیرمتفرقه به‌طور کلی غیرقانونی هستند، خاطر نشان کرد: برخی از آنها از آرم و نشان ایران خودرو سوء استفاده می‌کنند که در این زمینه پرونده تشکیل شده است و به آنها رسیدگی می‌شود.
شکایت از 30 امداد خودروی غیرمجازپول‌نیوز - مدیرعامل امداد خودروی ایران گفت: از ۳۰ امداد خودروی غیرمجاز که از آن و نشان امداد خودرو سوء‌استفاده می‌کند شکایت شده است.

شهرام صالحی امروز در مراسم آغاز طرح خدمات نوروزی ۱۳۹۶ گروه صنعتی ایران خودرو، اظهار کرد: امیدواریم شهروندان چه در سفرهای نوروزی و چه در سایر ایام، از تماس و استفاده از امداد خودروهای متفرقه و غیرمجاز خودرداری کنند تا دچار مشکل نشوند.

وی با بیان این‌که بخشی از خودروهای غیرمتفرقه به‌طور کلی غیرقانونی هستند، خاطر نشان کرد: برخی از آنها از آرم و نشان ایران خودرو سوء استفاده می‌کنند که در این زمینه پرونده تشکیل شده است و به آنها رسیدگی می‌شود.

مدیرعامل امداد خودروی ایران ادامه داد: حدود ۵۰ درصد این پرونده‌ها در مرحله صدور رای است که امیدواریم با ادامه این اقدامات در سال آینده شهروندان از آسیب امداد خودروهای متفرقه مصون بمانند.

وی درباره‌ی انجمن تاسیس شده در زمینه امداد خودرو، اظهار کرد: از نظر قانونی چیزی به نام انجمن امداد خودرو تعریف نشده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: