April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۳۰۴۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
0
ساختمان جدید شرکت بیمه "ما" در استان فارس به منظور خدمات رسانی مناسب و شایسته تر به بیمه گذاران و نمایندگان محترم و توجه به اصول جدید بازاریابی و مطابق با استاندارد های به روز صنعت بیمه و در راستای اصل مشتری مداری افتتاح شد.
افتتاح و راه اندازی ساختمان جدید بیمهپول‌نیوز - ساختمان جدید شرکت بیمه "ما" در استان فارس افتتاح و راه اندازی شد .  

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، ساختمان جدید شرکت بیمه "ما" در استان فارس به منظور خدمات رسانی  مناسب و شایسته تر به بیمه گذاران و نمایندگان محترم و توجه به اصول جدید بازاریابی و مطابق با استاندارد های به روز صنعت بیمه  و در راستای اصل مشتری مداری افتتاح شد.

بر اساس این گزارش ، مراسم افتتاح ساختمان جدید شرکت بیمه "ما" در استان فارس با حضور مهندس مجید صفدری  مدیر عامل، امیرحسین قربانی معاون شبکه فروش و توسعه بازار، اکبر زاهدوند مشاور مدیرعامل ، امیر شفیعی مدیر امور شعب و امیررادسعید مدیر بازاریابی، فروش، تبلیغات و CRM و مدیرکل محترم بانک ملت استان فارسو روسای شعب بانک ملت استان و نمایندگان شبکه فروش سراسر استان و تعدادی از مشتریان بزرگ برگزار شد.

مهندس صفدری مدیرعامل شرکت بیمه "ما" در مراسم افتتاح ساختمان جدید این شرکت در استان فارس در سخنانی گفت : استان فارس در حوزه های مختلف اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی از ظرفیت های مناسبی جهت رشد و توسعه برخوردار است و از استان های اثرگذار در اقتصاد و دانش و فرهنگ است و دارای ظرفیت های عظیم کسب و کار می باشد.

مجید صفدری در ادامه  ضمن تاکید بر اهمیت مسئولیت اجتماعی و نقش آن در روند موفقیت شرکت ها  گفت:همه ما در قبال محیط زیست و اجتماعی که در آن زندگی می کنیم مسئول هستیم و موفقیت شرکتهای تجاری و سازمانهای بزرگ و کوچک در انجام این مسئولیت ها است. لذا بیمه "ما" برای اولین بار طرح بیمه نامه مسئولیت مدنی پلنگ ایرانی را ارائه نمود.

در ادامه مراسم جناب آقای شریفی مدیرکل محترم بانک ملت استان فارس از تعامل بین بانک و بیمه و چگونگی استفاده از ظرفیت های موجود در استان صحبت نمودند.

در پایان مراسم از نمایندگان برتر استان فارس تقدیر و تشکر به عمل آمد و نمایندگان محترم پیشنهادات و انتقادات کاری خود را با مدیرعامل مطرح نمودند.

افتتاح و راه اندازی ساختمان جدید بیمه
برچسب ها: بیمه ما ، پول نیوز ، شیراز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.