April 2020 08 / چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹
صادرات 450 هزارتن محصولات پتروشیمی مروارید به هند و چینپول‌نیوز - رئیس مجتمع پتروشیمی مروارید گفت: تاکنون 450 هزار تن انواع محصول پتروشیمی را در طول یک سال گذشته به هند و چین صادر کرده‌ایم.

حمیدرضا افتخار رییس مجتمع پتروشیمی مروارید در حاشیه بازدید خبرنگاران از این مجتمع پتروشیمیایی در عسلویه گفت: واحد MEG پتروشیمی مروارید با ظرفیت اسمی 500 هزارتن منو اتیلن گلایکول و 50 هزار تن دی اتیلن گلایکول و 3400 تن تری اتیلن گلایکول فعالیت خود را از دی ماه سال گذشته آغاز کرده است.

وی ادامه داد: در این مدت 450 هزارتن تولید داشته است و 430 هزار تن از تولیدات آن به چین و هند و 20 هزار تن در بازار داخل مصرف شده است.

رییس مجتمع پتروشیمی مروارید سرمایه راه اندازی واحد MEG را 1250 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: خوراک اتیلن مورد نیاز واحد به میزان 340 هزارتن از واحد الفین پتروشیمی مروارید و 360 هزارتن اکسیژن مورد نیاز از مبین تامین می‌شود که در آینده تمام یوتیلیتی مورد نیاز مجتمع از پتروشیمی دماوند تامین خواهد شد.

افتخار تصریح کرد: این واحد 90 درصد ظرفیت اسمی را تولید کرده است و بطور مداوم تولید داشته است و استراتژی آینده پتروشیمی مروارید افزایش ظرفیت تولید واحد که بالغ بر 95 درصد آن به کشورهای چین و هند صادر می شود.
منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.