April 2020 07 / سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۲۹۵۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸
0
بانک تجارت در بخش های مختلف حمل و نقل و خدمات دریایی، تکمیل و ساخت پروژه های بندری و تجهیزات آموزشی دریایی به معرفی شدگان مورد تایید از سوی سازمان که طرحهای آنها دارای توجیهات فنی و اقتصادی باشد، تسهیلات پرداخت می نماید.
همکاری بانک تجارت و سازمان بنادر و دریانوردی
پول‌نیوز - بانک تجارت و سازمان بنادر با یکدیگر تفاهم نامه توسعه همکاری امضا کردند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، به موجب این تفاهم نامه که به امضای محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت و محمد سعیدنژاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی رسید،  بانک تجارت در بخش های مختلف حمل و نقل و خدمات دریایی، تکمیل و ساخت پروژه های بندری و تجهیزات آموزشی دریایی به معرفی شدگان مورد تایید از سوی سازمان که طرحهای آنها دارای توجیهات فنی و اقتصادی باشد، تسهیلات پرداخت می نماید.

مدیرعامل بانک تجارت در مراسم امضای این تفاهم یادآور شد: این بانک همواره در توسعه زیر ساخت های عمرانی کشور به ویژه در حوزه حمل و نقل پیشگام بوده و خود را مکلف می داند تا در بهینه سازی و توسعه پروژه های دریایی کشور مشارکت کند. وی اظهار امیدوار کرد با امضای این تفاهم در راستای توسعه و صادرات صنعت دریایی گام بردارد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریا نوردی نیز با اظهار خشنودی از امضای این تفاهم نامه گفت:بانک تجارت یکی از بانک های  قدرتمند وخوش نام در عرصه بین المللی است وامیدواریم با توجه به برقراری  ارتباطات  بین المللی پس از برجام با بانکهای اروپایی،این بانک بتواند با سود بردن از توان خود در حوزه بانکداری بین الملل، تامین  کننده خواسته های سازمان بنادر و دریانوردی باشد.

همکاری بانک تجارت و سازمان بنادر و دریانوردی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.