کد خبر: ۲۲۲۸۱۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴
0
134 دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو مجوز و 209 دفتر تعلیق شدندپول‌نیوز - مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری از لغو مجوز 134 دفتر و تعلیق 209 دفتر خدمات مسافرت هوایی در سال جاری خبرداد.

134 دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو مجوز و 209 دفتر تعلیق شدند، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری با بیان اینكه از این تعداد 67 دفتر خدمات مسافرت هوایی در تهران لغو و 95 دفتر تعلیق و بقیه در شهرستان ها بوده است، افزود: وظایف و نوع عملكرد دفاتر خدمات مسافرت هوایی به لحاظ ارتباط مستقیم با مردم بسیار حساس و خدمات شایسته این بخش به خصوص در ایام پیك پروازی، ویژه و سرویس دهی به مردم از نگاه این سازمان پوشیده نیست.

وی اظهارداشت: در بازرسی های مستمر و موردی كارشناسان دفتر نظارت بر امور فرودگاه ها، شركت ها و موسسات هوانوردی از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و شهرستان ها مواردی از جمله عدم تمدید ضمانت نامه، عدم توجه به اخطارهای سازمان هواپیمایی كشوری و عدم احراز شرایط راه اندازی پس از تعلیق در مدت تعیین شده محرز و به لغو مجوز 136 دفتر خدمات مسافرت هوایی منجر شد.

جعفرزاده تصریح كرد: در این مورد نیز عدم حضور مدیرعامل و مدیرفنی ، تغییر مكان بدون تایید سازمان هواپیمایی كشوری گرانفروشی به مسافران و صدور بلیت No record (بدون اختصاص صندلی) نیز از جمله عوامل تعیین كننده در لغو و یا تعلیق این دفاتر از ابتدای سال 95 تاكنون به شمار می رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: