April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
برگزاری نشست مدیران استانی بانک ایران زمین با شهردار منطقه 3 اصفهان
پول‌نیوز - نشست مشترک مدیریت شعب استان اصفهان و شهردار منطقه 3 این استان با هدف بررسی مسائل و مشکلات شهری شعب این بانک برگزارشد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در ابتدای جلسه کارگر شهردار منطقه ۳ اصفهان ضمن عرض خیر مقدم به مدیران استانی بانک ایران زمین در استان اصفهان اظهار داشت: فراهم کردن امکانات و تجهیزات و تامین نیاز های زندگی شهری از اهم وظایف شهرداری هاست و امیدواریم خدمات خوبی را برای شهروندان انجام دهیم.

کارگرگفت: بانک ها نیز به عنوان یک سازمان اقتصادی خدماتی در جهت خدمت رسانی به مردم گام بر می دارند و خدمات بانک ها جزء لاینفک زندگی مردم و سازمان ها ست و ماهم تلاش داریم در راستای اهداف خود بهترین خدمات را به عموم جامعه ارائه دهیم.

محمدرضاسبزواری مدیرشعب استان اصفهان در ادامه با تشریح عملکرد خدمات بانک ایران زمین به خصوص در حوزه بانکداری الکترونیک و دریافت عوارض کسب و مشاغل از بانک ها، عوارض سالیانه، عوارض افتتاح و بهاء خدمات برای بانک ها به نکاتی اشاره کرد و گفت: بانک ها نماد خدمت صادقه به مردم فهیم هستند.

مدیرشعب استان های اصفهان بانک ایران زمین گفت: بانک ها وظایف متعددی در حوزه تجهیز و تخصیص منابع و کلیه عملیات اعتباری و مالی را بر عهده دارند که بانک را در اولویت کاری روزانه عموم مردم با طیف ها و اقشار مختلف جامعه قرار می دهد.

وی در پایان اظهار کرد: انتظار می رود شهرداری ها در خصوص تسهیل مسائل و مشکلات موجود با بانک ایران زمین که سهم بسزایی در ارائه خدمات به مردم دارد با دید ویژه ای مسائل را بررسی کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.