کد خبر: ۲۲۲۵۹۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵
0
امیرحسین زمانی‌نیا گفت: هر شرکتی که مدارک خود را ارسال نکند در مناقصه نفتی ایران شرکت داده نمی‌شود.
پول‌نیوز - معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: چنانچه شرکت BP مدارک خود را برای ارزیابی ارسال نکند، در مناقصه شرکت داده نخواهد شد.

امیرحسین زمانی‌نیا، با اشاره به شرکت‌هایی که قرار است در مناقصه نفتی ایران حضور داشته باشند، گفت: هر شرکتی که مدارک خود را ارسال نکند در مناقصه نفتی ایران شرکت داده نمی‌شود.

وی درمورد عدم ارسال مدارک توسط شرکت BP به شرکت ملی نفت برای ارزیابی اظهار کرد: من در جریان نیستم این شرکت مدارک خود را ارسال کرده است یا خیر، اما چنانچه مدارک خود را برای  پیش ارزیابی شرکت ملی نفت ارسال نکرده باشد، در مناقصه هم شرکت داده نمی‌شود.

بر اساس این گزارش، لیست نخست شرکت هایی که قرار است در مناقصه نفتی ایران شرکت کنند بسته شد و ۲۹ شرکت تایید صلاحیت شدند. این لیست درحالی نهایی شده که نام شرکت BP در آن قرار ندارد.طبق گفته مسئولین وزارت نفت لیست دوم درحال نهایی شدن است و شرکت‌های مختلفی از جمله شرکت های روسی و ژاپنی  مدارک خود را برای ارزیابی ارسال کرده اند، با این حال همچنان خبری از ارسال مدرک توسط BP به گوش نمی‌رسد.

طبق گفته کریم زبیدی، مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت، با وجود اینکه BP مدارک خود را ارسال نکرده، اما همچنان تعامل و مذاکرات خود با ایران را ادامه می‌دهد.

وی همچنین تاکید کرد شرکت BP شرکت بزرگی است و نمی‌توان آن را به راحتی کنار گذاشت، اما برگزاری مناقصات هم قوانین خاص خود را دارد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: