March 2020 30 / دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۲۵۱۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳
0
پول‌نیوز - تونل منجیل در محور قزوین - رشت هفته آینده افتتاح می شود و تونل شیرگاه نیز تا پیش از عید نوروز در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: تونل منجیل در محور قزوین - رشت هفته آینده افتتاح می شود و تونل شیرگاه نیز تا پیش از عید نوروز در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

 عباس آخوندی در حاشیه افتتاح تونل آبشار محور هراز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: عبور از البرز از لحاظ فنی و مهندسی بسیار دشوار است، چرا که باید از میان آبشار عبور کرد.

وی با بیان اینکه از لحاظ زمین‌شناسی نیز شرایط مطلوب نیست و ریزش مکرر کوه اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: محور هراز زیباترین کریدور کشور است و به همین دلیل در کنار کار مهندسی سخت و دشوار، از لحاظ معماری و زیبایی نیز باید به آن توجه می‌شد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از زمان مسئولیت به دنبال ایجاد پل و تونل های مختلف با معماری‌های زیبا بودم، گفت: این خدمات به مردم دربدترین شرایط مالی در حال اتفاق است.

 آخوندی با تاکید بر اینکه پیشرفت این طرح مناسب و از لحاظ معماری و فنی نیز خوب است، به دیگر فعالیت‌های این وزارتخانه اشاره کرد و گفت: تونل منجیل در محور قزوین - رشت هفته آینده افتتاح می شود و تونل شیرگاه نیز تا پیش از عید نوروز در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

آخوندی در پایان از افتتاح ۴۵۰ کیلومتر بزرگراه در سراسر کشور تا پایان امسال خبر داد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: