May 2021 17 / دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۲۲۲۳۱
۰۸ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۰:۴۳
۱۱۲
این ضعف مسئولان است كه سخن از حذف اين شركت‌ها مي‌كنند اما در عمل برخوردي نمي‌‌شود و مجلس به نوبه خود مخالف وجود اينگونه شركت‌ها است و دولت بايد به صورت مستقيم با كارگران خدماتي قرارداد منعقد كند.


 عضو كميسيون اجتماعي مجلس با بيان اينكه دولت بايد با شركت‌هاي خدماتي واسطه‌گر برخورد كند،‌ گفت: مجلس به نوبه خود مخالف وجود اينگونه شركت‌ها است و دولت بايد به صورت مستقيم با كارگران خدماتي قرارداد منعقد كند.

به گزارش فارس:داريوش قنبري در مورد شركت‌هاي پيمانكار نيروي انساني، اظهار داشت: اين نوع شركت‌ها نقش واسطه و دلال بين سيستم اداري و كارگران خدماتي را دارند و وجود اين شركت‌ها اجحاف در حق افراد مشغول به كار است.

وي ادامه داد: به هر حال بخشي از دستمزد كارگران خدماتي توسط شركت‌ها تصاحب مي‌شود كه در اصل نيازي به چنين كاري نيست و نبايد برنامه‌ها و كارها به سمت واسطه‌گري پيش برود.

عضو كميسيون اجتماعي در پاسخ به اين سوال كه شركت‌هاي پيمان‌كار نيروي انساني مدعي پرداخت حق و حقوق كارگر خود مطابق قوانين كار هستند، گفت: درست است كه در حالت عادي حقي از كارگران خدماتي اين شركت‌ها ضايع نمي‌شود اما بايد به اين نكته توجه داشت كه پول زيادي از اين راه توسط دولت به صاحبان شركت‌ها مي‌رسد كه مي‌تواند مستقيم به كارگر منتقل شود.

نماينده مجلس هشتم خاطرنشان كرد: درآمد شركت‌هاي پيمان‌كار از جيب كارگر يا دولت تامين مي‌شود و به همين علت وجود اين شركت‌ها به ضرر سيستم اداري كشور است و بايد فكر جدي براي برچيدن اين شركت‌ها صورت بگيرد.

قنبري در پاسخ به اين سوال كه وزارت كار مدعي برخورد با دستگاه‌هاي دولتي است كه با شركت‌هاي پيمان‌كار نيروي انساني همكاري مي‌كنند، اما عملا برخوردي صورت نمي‌گيرد، تصريح كرد: اين نشان دهنده ضعف مسئولان است كه سخن از حذف اين شركت‌ها مي‌كنند اما در عمل برخوردي نمي‌‌شود و مجلس به نوبه خود مخالف وجود اينگونه شركت‌ها است و دولت بايد به صورت مستقيم با كارگران خدماتي قرارداد منعقد كند.

عضو كميسيون اجتماعي مجلس در مورد حجيم‌تر شدن كار دستگاه‌ها در صورت بستن قرارداد مستقيم با كارگران خدماتي گفت: در حال حاضر با يك واسطه همين كار صورت مي‌گيرد و با اين كار عملا كارگر با دستگاه دولتي همكاري دارد و اگر واقعا دنبال كوچك‌سازي دولت هستيم بايد نيروهاي كمتري به كارگيري شود.

وي ادامه داد: در حال حاضر به حقوق كارگران خدماتي برخي شركت‌ها ظلم شده و مزايايي پرداخت نمي‌شود.

به گفته قنبري دستگاه‌هاي اجرايي بايد در مورد حذف شركت‌هاي پيمان كار نيروي انساني برنامه زمان‌بندي بدهند چون تكليف اين موضوع طبق قانون مديريت خدمات كشوري مشخص شده است و در صورتي كه نياز به قانون جديد داشته باشد مجلس اين آمادگي را براي كمك به دولت براي حذف شركت‌هاي واسطه‌گر دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۱۱۲
نظرات بینندگان
کارگر زحمتکش و چشم انتظار
-
11:43 - 1389/03/25
باسلام
بنده خودم بعنوان یک کارگر مشغول به خدمت هستم ولی با گذشت حدود 11سال هنوز این دستور العمل اجرا نشده و ما نمیدانیم واقعا تا کی باید چشم انتظار باشیم تا بتواینم حقوق مناسبی داشته باشیم و شرمنده زن و بچه نباشیم به امید روزیکه که این موضوع محقق شود این ایمیل به نمایندگی از 70کارگرخدماتی ارسال شده است
اکبر رضایی
United States
21:00 - 1389/04/06
مامور قرائت برق هستم از قرارداد مستقیم خبری نیست
اپراتورهای پستهای برق فشار قوی قزوین
Iran, Islamic Republic of
04:19 - 1389/04/28
با سلام و خسته نباشید-فرموده بودید اطلاع رسانی کنیم-لازم بعرض است که اپراتورهای پستهای فشار قوی برق منطقه ای قزوین نیز زیر نظر پیمانکار محترم میباشند!!!
پیش خدمتهای شرکتی بانک ملی
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1389/05/05
سلام مابر تمامی دلسوزان ایران عزیزخصوصاَ مسئولان دلسوزی که به فکر ما کارگران شرکتی هستند.
آره عزیزان شماهم می دونید که این نوع شرکتها چطوری حق وحقوق ،مزایاهای که بایدبه ما بدهند راچطوری برای خودشان بالا می کشند،عزیزان دلسوز اگر ما کارگران تحط سلطه بانک ملی راباسایر کارمندان بانک ملی که قرارداد باخود بانک دارندرامقایسه کنید می بینید که اینگونه شرکتها چطوری حق وحقوق،مزایاهای ما وزن وبچه هایمان را نوش جان می کنند ما هم عاجزانه از شما مسئولان دلسوز تقاضا داریم که اینگونه شرکتهای واسطه گر (خصوصاَ شرکت ملی خدماتی تدارک )راحذف کنیدتاما همبتوانیم از مزایاهای بانک استفاده نماییم.به امیدحق تعالی که هرچه زودتراین امرخیر عملی شود.
کارگر
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1389/05/12
تمام کارگران پیمانکاری شرکت نفت فلات قاره ایران زیر نظر شرکتهای پیمانکاری می باشند لطفا" فکری اساسی به حال ما بکنید چون خود من دارای 15 سال سابقه در خدمات اداری می باشم
کارمند
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1389/05/18
با سلام ، تعدادی از زحمتکش ترین پرسنل شرکت [...] تحت پوشش پیمانکار هستند. اجحاف بزرگی به این زحمتکشان می شود همگی چشم به اجرای سریعتر قانون حذف پیمانکار هستند. امید است در این خصوص رسیدگی عاجل به عمل آید.
اقای بدبخت و اقبال
-
15:11 - 1389/05/21
بنده هم بعنوان یک نیروی شرکتی در یک اداره دولتی مشغول به کار هستم ولی با گذشت حدود 9سال از کار من در این اداره دولتی خبری از پیمانی شدن نیست...
چشم به راه دستور قاطع رئيس جمهور
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1389/05/24
با سلام ... تنها دستور صريح و قاطع و الزام آور رياست محترم جمهوري مي‌تواند مشكل را حل كند و گرنه مافياي نفتي كه خودش فساد اداري را در اين گير و دار دنبال مي‌كند باعث معطل ماندن اين قانون شده است... نيروي پيمانكاري شركت پايانه هاي نفتي ايران - جزيره خارك
الف م
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1389/05/27
تورو خدا يه فكري به حال ما بكنيد. يه دستور لازم الاجرا بديد. من كه 13 سال تو يكي از شركتهاي پتروشيمي سابقه كار دارم دريافتي من مثل يك نيروي با سابقه كار صفر است. هر بخشنامه اي هم كه دولت مي ده اينجا ميگن بايد خود وزارت نفت تصويب كنه. اينجا هر گونه اجحافي در حق ما مي شه و هيچ كس هم جرأت نداره حرف بزنه. بيشترين حجم كارها هم روي دوش نيرويهاي پيمانكاريه . با ما قرارداد يك ماه يك ماه ببنديد ولي تو رو خدا مستقيم با شركت ببنديد حداقل دلمون خوش مي شه كه حقمون را داريم مي گيريم.
تربيت بدني
United States
11:16 - 1389/05/31
15 سال سابقه كار اداري و مديريتي دارم. سه سال قبل قرارداد معين شديم و مزاياي خود را بر اساس نظام كارمندي دريافت كردم، يعني حداقل در عيدي خود سالي 200000 تومان از حق زن و فرزندانم كسر شده. جالب اينكه بعد از سه سال گفتند كه اشتباه شده و بايد دوباره شركتي بشيد. خدا خيرشون بده تازه طبق تحقيقات انجام شده فقط اين آقاي مدير كل است كه اين تغيير و تحول را انجام داده و هنوز در خود سازمان تربيت بدني بر اين تغيير و تحول اصراري نيست. باز هم خدا خير به زن و بچه هاش بدهد.
صادق
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1389/06/01
با سلام
چرا دولت در اين مورد فقط حرف مي‌ز‌ند ولي كاري انجام نمي‌دهد؟ ما هم اميدواريم كه اين روال از سيستم اداري حذف شود تا ديگر شاهد ظلم به اين قشر مظلوم جامعه نباشيم
احمد
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1389/06/01
تو رو خدا يک كاري كنيد با ماهي 300 هزار تومان نميشه زندگي كردن آخه بايد به كي بگيم
حسن زماني
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1389/06/01
باسلام :
ما كارگران آتش نشاني اداره بنادر و دريانوردي هرمزگان هستيم و قولي كه از طرف دولت به ما داده شده انجام نپذيرفته
ما در حسرت قرارداد مستقيم مانديم
ازطرف 200 نفر آتش نشان
نارسیس
-
11:30 - 1389/06/09
سلام
با تشکر از مطلب شما
من نماینده 41 فوق دیپلم و 97 دیپلم در سازمان آب و برق منطقه ای خوزستان ( آب منطقه ای ) هستم 5 سال چشم انتظار هستیم که شرکت واسطه ای پیمانکار از این سیستم حذف شود ولی مدیر عامل ما اصلا اهل همکاری با این موضوع نیست نمیدونم چه نفعی در این موضوع دارند .
آریامن
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1389/06/11
باسلام من15سال سابقه کاردارم بامدارک دیپلم دربیمارستان شرکت نفت مسجدسلیمان. چون کارگرپیمانکاری هستم اگردرحین کارصدمه ای ببینم چون پیمانکاری هستم مراپذیرش نمي‌کنند و هروقت صحبتی ازقراردادموقت میشودمسئولین ماانکارمي‌کنندتورابخدافکری بحال مابکنید
داود
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1389/06/16
از طرف 100 نفر كاركنان آب وفاضلاب تهران: سه ماه گذشت خبري نشد. بازهم منتظر مينشينيم تابشه. ميشه? نميشه؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1389/06/20
مشکل ما برای حذف این شرکت های خدماتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستند نه دولت از تمامی کارگران و خانه های کارگری تقا ضا داریم نسبت به مخالفت مجلس با این موضوع واکنش نشان دهند
سعید
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1389/06/21
من از پرسنل شرکتی دانشگاه علوم پزشکی رشت هستم با توجه به اینکه آقای احمدی نژاد تاکید کردند که شرکتها حذف شوند اما رییس دانشگاه هنوز کلی از پرسنل شرکتی را بلا تکلیف گذاشته است چندین بار با بقیه بچه ها به ریاست جمهوری و به استانداری استان نامه نوشتیم حتی به خود دکتر هم نامه دادیم اما همچنان منتظريم و خبري نيست.
حقیر
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1389/06/28
با سلام
این پیام از جزیره خارگ - شرکت پایانه های نفتی ایران نوشته شده است ( ای قلم بشکند قلمت اگر ننویسی بر من چه گذشته است ) عرض احترام دارم خدمت مسئولان دولت و مجلس ما که دستمان کوتاه است که بتوانیم حرفی بزنیم اینجا. اگر حرفی از برکناری پیمانکار زده شود نیروهای رسمی و همچنین بعضی از مسئولان با کارگران و نظریه خوب دولت مخالفت می کنند ( انگار از جیب خود می خواهند حق کارگر را بدهند )، کارگران و نیروی های دفتری را به چشم نوچه و یا شاید غلام خود نگاه می کنند. به حق آقا ابوالفضل دولتمردان و نمايندگان محترم مجلس با تصمیماتی قاطع جهت جلوگیری از این دلالان واسطه گر اقدام نمایید. چرا پیمانکار باید حداقل نصف حقوق ما را برای خود بردارد اگر این واسطه‌ها برداشته شوند پاره ای مشکلات شخص نیروهای پیمانکاری حل می شود .
کامران حسنی
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1389/06/29
نگهبان اداره آب هستم تا کی منتظر بمانیم تا از دست این شرکت‌ها رها بشیم
ک
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1389/06/29
آقاي احمدي نژاد، با سماجت کامل این بی عدالتی را در دولت خود پاکسازی نمایید
آتش نشانی بندر امام خمینی
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1389/06/30
با سلام
ما پرسنل ایمنی و آتش نشانی مجتمع بندری امام خمینی (ره ) هستیم و تا کنون موفق به بستن قرار داد با کارفرما نگشته ایم . هرگونه حرکت و پیگیری ما کارکنان ، از سوی مسئولین و شرکت پیمانکار مجری قرارداد آتش نشانی با برخورد ، کسر حقوق و سایر ابزار تنبیهی پاسخ داده میشود .
اپراتورهای پست های فشار قوی برق منطقه ای هرمزگان
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1389/07/01
ما اپراتورهای شرکتی پیمانکاری برق منطقه‌ای هرمزگان هستیم. چرا قرارداد ما مستقیم نمی‌شود؟ چرا حقوق ما نسبت به اپراتورهای رسمی که آنان چهار شیفت و ما سه شیفت هستیم از نصف هم خیلی کمتر است حتی نسبت به سایر نیروهای پیمانکاری استان های دیگر هم کمتر است و حتی در طی 12ساعت شیفت غذا هم به ما داده نمی شود و حتی پولش را هم نمی دهند
علي اكبري
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1389/07/06
طرح بسيار خوبي مي‌باشد اما من در عجبم كه دولت چرا اين كار را اجرا نمي‌كند
بی نام
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1389/07/12
باسلام و ابراز همدردی به تمامی دوستان نیروی انسانی که قطب عمده ای از چرخه کشور را تشکیل داده اند. بنده نیز بصورت پیمانکاری در یکی از ارگان‌های دولتی (سازمان منطقه آزاد اروند) که مستقیما تحت نظر نهاد ریاست جمهوری
مشغول به کار و بومی منطقه می‌باشم اما به صورت نیروی انسانی و سه ماهه با ما قراراداد می‌بندند. از طرفی دیگر به دلیل این‌که قرارداد ما نیروی انسانی بوده نگاه‌ها و دیدها نیز متفاوت می‌باشد (تبعض باور نکردنی در حقوق) و از حداقل مزایای سازمانی (1وام 2 تعاونی مسکن 3 و 4 و 5 و 6 و...) بهره مند نمی‌باشیم. به نمایندگی از تمامی نیروهای انسانی سازمان منطقه آزاد (مدیریت خدمات شهری) از مسئولان محترم و دولت مردانی که در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند عاجزانه خواهشمندم نسبت به این معضل رسیدگی لازم را بعمل آورند.
از ترس جانمان اسممان را نمی نویسیم
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1389/07/13
باسلام.این طرح بسیار خوب است ولی در عجبیم که چرا فقط شخص احمدی نژاد و وزیر کار دم از حذف این دلالان دزد می زنند؟ پس اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی چرا ساکتند؟
علی
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1389/07/18
خسته شدیم
bhj
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1389/07/20
دولت چه طور انتظار حمايت از اين كارگر هاي بدون تكليف دارد؟
لبابلا
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1389/07/20
از کارکنان شهرداری هستم و همين مشكل را دارم
سعيدي
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1389/07/21
با سلام
خيلي جالبه كه آقاي رئيس جمهور در تمام دنيا اقتدارشان را ثابت كردند ولي در زمينه خذف شركتهاي واسطه كارگري نمي توانند به سرانجامي برسند
عماد محبی
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1389/07/30
با سلام
نظر خیلی خوبیه ولی تعداد از فراد کارفرما و عوامل پیمانکاران با این طرح مخالفت می کنند وبرای ما نیروی پیمانکار پتروشیمی بندرامام خمینی(ره) خیلی بده چون در حال حظر ما هیچ امنیت شغلی نداریم.
تقدیر و تشکر
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1389/08/09
کی می آید روزی که همه ما نیروهای پیمانی یکصدا فریاد شادی سر دهیم و پیام تشکر خود را به مسئولان محترم تقدیم نماییم چرا هر روز باید شاهد گله های این قشر مظلوم از مسئولان و خواهش های آنها از شما باشیم
مگر وقت تقدیر فرا نمیرسد؟؟؟؟؟؟
سعید
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1389/09/01
بســــــــــــمه تعـــــالــی

با سلام
*شما رو به خدا گزارش تهیه کنید*
احتراما ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما امیدوارم موفق و سربلند باشيد.
مطلبي است كه جمعی از ما پرسنل شناورهای دریایی مستقر در بنادر شمال کشور از قبیل : بندر امیرآباد – بندر نکا – بندر نوشهر و فریدونکنار که بصورت 24 ساعته تحت نظر شرکتهای واسطه ( دلال) خصوصی مشغول به کار هستیم و از آونجاییکه این شناورها متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی بوده و تمامی حق و حقوق و سایر مزایا را سازمان در اختیار شرکتهای مذکور قرار میده و اين شركتها فقط نقش يك واسطه رو به منظور پرداخت حقوق ما كارگرا دارند عرصه رو مناسب چپاول از حقوق ناچیز ما کارگران دیده و در پرداخت حقوق و مزایای قانونیمون که جزئی از تعهدات شرکت هاست کوتاهی میکنن.
از شما میخوایم از فعالیت اینگونه شرکتها جلوگیری بشه مسؤلین تا بیشتر از این حقی از قشر زحمتکش و جامعه کارگری ضایع نشه . باید به اطلاعتون برسونیم هرچه در مورد حق و حقوقمون فریاد میزنیم انگار نه انگار آخه به کی بگیم ما شغلمون تخصص میخواد و کارگر ساده از پسش بر نمیاد و وقتی میگیم حقمون و میخوایم میگن همینه که هست میخواین بخواین نمیخواین نخواین یعنی 20 درصدشو به ما میدن 80 درصد دیگشو کارفرما میگیره راستش و بخواین باهامون مثل برده ها رفتار میکنن.
وقتی رییس جمهور محترم مصوبه ای رو مثل ( مصوبه شماره 84515/34613 مورخ 15/12/84 در باره تبديل وضعيت استخدامي کارگران پيمانکار به قراردادي ,اعلام میکنه و ادارات کار کشور پیگیری نمیکنن حتما براشون خیلی می صرفه و... شرکتها هم از فرصت استفاده میکنن و تا جیبشون جا داره از حق ما کارگرا تو روز روشن برمیدارن انگار همه چشماشون و بستن . . ببخشید نمیخوایم بیشتر از این وقتتون و بگیریم اما باید بیشتر در این مورد گزارش پخش کنید تا اونایی که هنوز خوابیدن بیدار شن .همچنین بخشنامه هاي مصوبه هيات دولت به سازمانهاي پايين تر نمي رسه و يا اگر مي رسه اجرا نمي شه.
به گفته وزیر محترم کار , جناب آقای شیخ الاسلامی; اقداماتي که در راستاي توجه دولت دهم به خواسته هاي مردم بعمل اومده مثل اصلاح قانون ناعادلانه و دستور حذف شرکتهای تامین نیروی انسانی همه ادارات کار استانها بنا به دستور دولت موظف به اجرای این مصوبه شدند و خودتون گفتید در صورت گزارش با شرکتهای واسطه پیمانی در ارگانهای دولتی برخورد میشه و پیگرد قانونی داره . باید بعرضتون برسونیم این اقدام نادر باعث روحيه ، شور، شوق و نشاط در وجود ما کارگرا شده و اگه معتقدید دعای ما کارگرا میتونه همیشه بدرقه راهتون باشه ,خواهشمندیم یه قلقلکی به مسئولینتون بدین که چرا علي رغم دستور صريح جناب آقای احمدی نژاد (به شماره نامه 58185 مورخه 17/04/86 رياست جمهوري ) مبني بر تبديل وضعيت استخدامي کارگران پيمانکار به قراردي تاکنون اين دستور اجرا نشده ؟
لازمه توضیح بدیم ما پرسنل شناورها جزو کارگران متخصص و دوره دیده هستیم و کلی هم هزینه کلاسهامون شده حالا شما بگید ما کارگر متخصصیم یا از سر میدون پذیرش شدیم؟
در پایان ازتون خواهشمندیم از ناممون گزارش تهیه کنید و پخشش کنید تا اونایی که خوابشون برده یا خودشون و به خواب زدن زود بیدار شن .
* خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون و سپاسگذاریم *
«شما رو به خدا پخشش کنید»
محمد
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1389/09/09
با سلام و خسته نباشيد . لطفا يه فكري هم به حال ما آتش نشانهاي قرار دادي بكنيد كه اگه برامون اتفاقي بيفته كي مي خواهد جواب زن و بچه هامنو بده مگه پول ما مفته كه بديم به شركتها .خواهش ميكنم در صورت امكان با اعلام فرصت براي ادارات خواستار حذف اين رويه نا خوشآيند بشيد . با تشكر
حامد
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1389/09/14
با عرض سلام
از طرف1800 نفر نيروي پيمانكاري شركت گاز استان اصفهان كه هنوز اندر خم يك كوچه مانده ايم و منتظر اجراي عدالت
م.ق
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1389/09/14
تا کی باید نیروهای شرکتی از حق زن و بچه های خود شکم این شرکتهای واسطه ای را پر کنند
محسن ن
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1389/10/12
باسلام به دوستان عزیز من از همکاران شرکت ملی و خدماتی تدارک هستم که برای بانک ملی نیرو تامین میکند راستش ما خیلی سخت کار میکنیم و تبعیض بین رسمی ها و قراردادیها خیلی بالاست بیشتر بچه های ما افسردن چهره های جوونی دارن ولی دلشون خیلی زود پیر شده خدا کمکمون کنه من که خیلی خستم .
رضا
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1389/10/24
با سلام.به خدا با ماهانه 300 هزار تومن نمیشه خرج یه بچه ی یک ساله رو تامین کرد چه برسه به اینکه خرج یک خانواده رو تامین کرد.از مسئولین خواهش میکنیم به فکر ما که ضعیف ترین قشر جامعه هستم باشند.
كاوه
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1389/11/01
ما جمعي از نيروهاي پيمانكار شاغل در پتروشيمي بندرامام ميباشيم.عليرغم وعده هاي فراوان تا كنون قرداد مستقيم در مورد ما اعمال نشده است.
علی
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1389/11/17
جناب آقای رییس جمهور چرا نیروهای پیمانکاری بخش خدمات (تنظیفات و آبدارخانه ) که بیش از هشتاد نفر می باشند را در شرکت برق منطقه ای قرارداد معین نمی کنند
حسن
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1389/11/26
با سلام و احترام
من واقعا" نیمدونم این چیزهایی رو که مینویسیم فقط واسه تسکین دل زخ خودمونه یا اثر هم داره . در حال حاضر یک شرکت مجری قرارداد ایمنی و آتش نشانی حدود 10 ماشین خارج از سرویس داره ، 2 ماه هستش که حقوق نداده ، 4 ماه هست که بیمه رد نکرده هیچکدام از بندهای قرارداد را اجرا نمیکنه و متاسفانه صورت وضعیت ماهانه اش هم مرتب پاس میشه . واقعا" کسی نیست با این مسائل برخورد کنه . باید این وضع ادامه داشته باشه . از لباس کار گرفته تا تجهیزات خریداری نمیشه . واقعا" جواب این همه نیرو رو کی میخواد بده . یک نفر با یه شرکت خدماتی که فقط به فکر درآمد خودشه؟ نه کارشناسان اداره کل ، نه دستگاه نظارت و سازمان بنادر و دریا نوردی استان کاری انجام نمیدن . وایک کارگر باید به حق و حقوق قانونیش برسه .
ابوذر
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1389/11/30
با سلام وخسته نباشید
بنده شش سال است با مدرک فوق دیپلم دربانک مشغول هستم
باوجود این همه بخشنامه مدیران بانک شانه خالی می کنند و هیچگونه مزایایی به ما نمی دهند و هیچ ارزشی برای نیروهای شرکتی قائل نیستند
درضمن رئیسهای شرکت همگی از باز شسته های هیت مدیره بانک هستند و پول هنگفتی از طریق این نیروهای شرکتی در می اورند
قریب به دو هزار نیروی شرکتی فقط در تهران می باشد و نسب به نسب از این پول را برمی دارند، بدون هیچ زحمتی در ماه پول هنگفتی در میاورند و ذخیره اینده بچه های خودشان می کنند
این عین واقعییت است این همه استثمار انجام می شود
تمنا میکنم دولت احمدی نژاد به این همه دزدی زورگویانه خاتمه بدهد
دروغ
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1389/12/01
مگر مي شود كارفرمايان از خير پول كارگران پيماني بگذرند ؟!
ازطرف
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1389/12/21
ازطرف 28نیروی شرکتی بیمارستان روانپزشکی ارومیه
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1390/01/24
ممنون از پیگیری‌ های پول‌ نیوز . شما تجسم عدالت هستید
ایمان
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1390/02/11
سلام میخواستم بگم ازاین وضع دیگه خسته شدیم دستمزدهامون روبه موقع نمیدن همش امروزفردامیکنن چندساله که میگن شمابه زودی قراردادی شرکت میشید به خدا دیگه خسته شدیم توروی زن وبچه مون شرمنده شدیم حقوق خوبی که بهمون نمیدن امروزفرداهم میکنن من یکی ازکارگران خدمات رفاهی شرکت نفت اهوازهستم
محمد
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1390/02/15
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
ما حدود 87 نفر کارگران تامین نیرو هستیم که در کارخانه 4000 تنی سیمان خزر مشغول بکار هستیم.
که متاسفانه علی رقم بیانات رییس جمهور و پیگیریهای شبانه روزی ایشان هیچ گونه ترتیب اثری در جذب ما انجام نشده است.
اسمعیل مشگین
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1390/04/04
با سلام من یک نیروی شرکتی در بانک ... هستم با 7 سال سابقه کار و هنوز تکلیف ما معلوم نیست نه وامی و نه مزایایی بی قانونی در این شرکت بیداد میکند حقوق یک شرکتی 3 نفره با یک مجرد فرقی نمیکند حقوق یک تازه استخدام با یک سابقه بالا هیچ فرقی نمیکند من برای عید رفتم پول نو بگیرم گفتند پول نو مال استخدامیهاست به شما شرکتیها نمیدهیم تو رو خدا کمک کنید ما چه گناهی کرده ایم گیر این بازنشسته ها افتاده ای الان هر سه ماه سه ماه قرارداد میبندند بعد میگویند فلان کشور ظلم میکند یعنی ظلم از این بیشتر بی عدالتی از این بیشتر که همه میدانند ولی کاری نمیکنند
مسعود
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1390/04/29
از نیروهای خدماتی بانک ملی هستم خبری نیست؟
****
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1390/05/01
نیروی شرکتی دربانک هستم ولی خبری از حذف شرکتی شدن ما نیست که مستقیم با بانک کار کنیم
دكخ
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1390/06/06
دوستان عزيز سركارهستيد.دولت به اين علت اين شركتهاي واسطه رو گذاشته كه مقداري ازحق وحقوق كارگران روبه اين صورت نده حقوقي مانندوام ومسكن وتمام مزايايي كه به رسمي ها داده ميشود.حال اگر بخواهد بااين همه كارگر قراردادببندد درمقابل آنها متعهد ميشود كه درحال حاضر بودجه آن وجودنداردونخواهد داشت چراكه طبق قانون اگرمجلس بخواهد چيزي راتصويب كند بايدمحل منابع مالي آنرا نيزمشخص كندبنابراين نه دوليت ونه مجلس به نفعشون نيست.ازطرف ديگر اكثراين شركتهاي محترمي كه نان زن وبچه كارگران راقورت ميدهندمالكيتشان ازآن مديران عامل شركتهاي اصلي يااز نزديكان آنها هستند وهرسال با برگذاري مناقصه هاي صوري حق كارگران راميخورند ويك ليوان آب پشتش...لطفا اين كامنت رابراي نوجيه برادران بگذاريد اگر شرف رسانه اي داريد
ح-ب
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1390/06/24
به يه حساب كتاب كوچيك سر انگشتي حساب كنيد. 330 هزار حقوق 10 هزار حق مسكن 100 يا 150 تومان اضافه كار با حدود 36 هزار كسر بيمه 12 هزار ماليات . جمعاً با 400 الي 450 هزار تومان ميشه هم كرايه خونه داد هم زندگي كرد هم پشتكار داشت شما مسئولان ماهي يك روز خودتونرو جاي ما بزاريد... واقعاً سخته مگه نه...؟
رييس جمهور محترم چشم اميد همه ما به شماست اميدواريم موفق باشيد
h-b
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1390/06/26
اميدوارم دولت از دادن پول هاي زبان بسته كارگران بي بضاعت به شركت ها جلوگيري كند مطمئناً هم دولت و هم كارگر از وجود اين شركت ها ناراضي هستند. شركت ها هر ماه بابت هر كارگر بيشتر از 800 هزار تومان از دولت مي گيرند و پولي كه از اين مقدار به كارگر ميرسد 330 هزار تومان حقوق و10هزار تومان حق مسكن است چرا ...؟ چرا دولت حاضر است هم كارگر و هم خودش ضرر كند ...چرا؟
چرا دولت رسيدگي به اين امر را تسريع نمي بخشد
چرا شركت ها اين بار از دولت قدرتمند تر ظاهر شده اند
مگر رسيدگي به كار كارگران سرپرستي آنان و نظارت بر كارشان و امورشان كلاً تحت نظر دولت نيست پس چرا بايد هنگام گرفتن حقوق آن رابايد با شركت نصف كنند....چرا؟
h-b
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1390/06/29
شركت هايي كه مدعي پرداخت كليه حقوق كارگران شركت ها هستند آيا خودشان با دو برابر حقوق و مزاياي ما مي توانند زندگيشان را بچرخانند
براي اين نوع طرز فكرشان به شدت ابراز تاسف داريم
دولت نيز در اين ميان ضرر مي كند كه خوشبختانه اين امر موجب شده كه دولت به فكر از ميان برداشتن شركت ها باشد ما هم اميدواريم...
(شركتي هاي ناديده گرفته شده ي تحقير شده)
امید به اینده
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1390/09/16
سلام
احتراما درباره حذف شرکت ملی خدماتی تدارک و قرار داد با خود بانک ملی لطفا اگه خبری هست بگین ... خواهش می کنیم امید بدید تا با علاقه بیشتر کار کنیم
خداترس
Australia
01:56 - 1390/09/18
ای بابا لطفا یکطرفه به قاضی نرید اول یک فکری به حال دارندگان شرکتهای خدماتی بگیرید و بعد به فکر حذف آنان باشید مگه چه گناهی دارند که اینگونه فقط برای مقاصد خودتان آنان را دزد و یاقی میپندارید مگه کارگران به حقشان نرسیده اند پس این همه بیکار که در کنار شرکتها هستند و مشغول بکارند قضیه آنها چه میشود ؟؟؟؟؟؟؟
رضا
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1390/09/29
باعرض سلام وخداقوت
جناب آقای دکتراحمدی نژادماجمعی ازرانندگان وخدمتگذاران شرکت ملی خدماتی تدارک زیرنظربانک ملی ایران هستیم متاسفانه دراینجابین نیروهای شرکتی ورسمی سطح اختلاف درآمدخیلی چشمگیراست شمابه موقع وبجااقدام برای حذف شرکتهای دلالی نموده ایدولی تاکنون بانک ملی
قدمی برنداشته.باتشکروآرزوی توفیق الهی
hosein66
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1390/10/09
باسلام
من نماینده ی نیروهای شرکتی دانشگاه پیام نور شهرکرد هستم. تورو خدا خودتون قضاوت کنید با300هزار تومن چه جوری زندگی اداره کنیم؟این300تومن خرج خوراکمون بشه، خرج لباس، اجاره خونه،خرج هزارتای دیگه. توروخدا بگید میشه بااین پول خونه زندگی وزن وبچه اداره کرد؟ اگه دلالای شرکتی جمع نمیشن پس چرا الکی وعده میدید ومارو امیدوار می کنید؟ توروخدا به گوش مسئولین برسونید تکلیف ماچیه؟خسته شدیم از این اوضاع.بعد انتظار دارید فساد اداری کم بشه؟
ابراهيم
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1390/10/12
بگورستان گذر كردم كم و بيش / بديدم حال دولتمند و درويش / نه درويشي به خاكي بي كفن ماند / نه دولتمند برد از يك كفن بيش......
شهاب
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1390/10/30
كارگران اداره مخابرات والكترونيك بنادر ودريانوردي بندر امام خميني همينطور
پرسنل شرکت ملی خدمات تدارک
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1390/11/05
با سلام عوض خواهی میکنم ما خیلی حرفها شنیدیم واز تلویزیون دیده ایم آخر چه می شود. گناه ما جه است که آمدیم. درسته مدرک ما دیپلم است ولی نباید این طور حق ما رو بخورند ما این طور نتیجه میگیریم دولت حرف هاش دروغ است پس سر کاریم خدا جوابشونو بده ببخشید تند رفتم
احمد علي
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1390/11/05
من حدود 8 سال است توي حراست شركت گاز اصفهان بصورت پيمانكاري مشغول انجام وظيفه هستم و از قرارداد مستقيم و يا افزايش حقوق اصلا خبري نيست
کارگر پتروشیمی
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1390/11/07
از قرارداد مستقیم کارگران پتروشیمی تبریز چه خبر است .
علي
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1390/11/10
از کارگران شرکت آب وفاضلاب شهري اروميه با 11سال سابقه و مدرک فوق ديپلم هستم که هنوز به صورت شرکتي کار ميکنم40و50نفرديگر نيز با همين سابقه و مدرک بصورتشرکتي کار ميکنندجناب آقاي احمدي نزاد ريس جمهور محترم شما را به مقدسات قسمتون ميديم که الکي ما رو اميدوار نکنيدچون تا به حال بعد از گذشت چند سال تبديل وضعيت نشديم که هيچ چند پله هم سقوط کرديم واز شرکتي به حجمي تبديل شديم در شغلهايي مانند{ارزيابي ونگهباني /کنتور نويسي /قطع ووصل/دفتري وخلاصه تمامي قسمتها} و ديگه هيچ اميدي به آينده نداريم اخيرآ هم که تا 16بهمن ماه به دستگاههاي اجرايي وقت دادين تا با شرکتهاي واسطه لغو قرار داد کنندشرکت آب. فاضلاب زير بار نميره که نميره و ميگه اين مصوبه شامل حال ما نميشه بيخود خودتونو دلخوش نکنين تورو به امام حسين قسم يه فکري هم به حال ما بکنين ناسلامتي اينجا يک مملکت اسلامي با شعار عدالت وعدالت محوري براي تمام جهانيان وامت اسلام است و الگو براي تمامي انسانهاي آزادانديش وعدالت خواه هست مسئولين محترم نمايندگان گرامي بياييد از اين ارزش بالاي انساني تا ظهور حضرت مهدي (ع)نگهباني و محافظت کنيم .
مجتبی جمالیان
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1390/11/12
ما کارکنان شرکت ملی خدمات تدارک زحمت بسیاری کشیده ایم وامیدواریم از خدای منان هر چه زودتر استخدام بشویم من از مسولین محترم خواهش داریم که به کار ما رسیدگی کننتد.

باتشکر
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1390/11/19
از کارگران پیمانی آب وفاضلاب خبری نیست؟
اشنای به در500نفرپیمانکاری جزیره خارک
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1390/11/20
باتشکرازریاست محترم جمهوری امیدوارم به حرف بالای500نفرازکارگران پیمانکاری شرکت نفت فلات قاره جزیره خارک وسکوهای نفتی منظقه گوش داده وانشالله که باقاطعیتی که داریدمرحم دردچندساله ماباشیدخیلی سختی رودارن تحمل میکنن این قشرضعیف
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1390/11/27
ماکارگران اب وفاضلاب خراسان رضوی هم منتظر اجرای این خبر هستیم
حسن محمدي
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1390/11/29
باسلام من هم به عنوان يك جواني كه سالها به عنوان يك نيروي شركتي مشغول به كار هستم ولي از حقوق تصاحب شده ام توسط شركت ها واقعا ناراحتم عاجزانه از شما خواهشمندم به در خواست همه ي ما توجه كنيد
محمد
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1390/12/05
باسلام من هم به عنوان يك جواني كه سالها به عنوان يك نيروي شركتي مشغول به كار هستم ولي از حقوق تصاحب شده ام توسط شركت ها واقعا ناراحتم عاجزانه از شما خواهشمندم به در خواست همه ي ما توجه كنيد شرکت ملی خدماتی تدارک
کارگر خدماتی
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1390/12/11
شما را به قرآن فکری به حال ما بکنید
ات
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1390/12/21
رسیدگی نمیشه...
اهای
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1390/12/25
چرا حرف میزنید ولی عمل نه
M-R
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1390/12/27
با سلام
حدود هفتاد درصد از پرسنل متروی تهران اعم از کارشناس ، امور دفتری و کارمند ، خدماتی و نظافتچی نیز در اختیار شرکت پیمانی هستند . از طرفی همگی گوشه کنایه های پرسنل رسمی به آتش دلهایمان می افزاید .
همکار
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1391/01/01
به چه علت ما این همه کارمی کنیم ولی حقوق ومزایا تعلق نمی گیرد چراما راکارمندرسمی نمی کنند کارمندان رسمی خیال میکنند که مابا انها ناتنی هستیم
یکی طزسهمکار
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1391/01/01
با سلام
ایا کارمندان رسمی بیشتر از ما کار می کنند که حقوق انها از ما بیشتر است
کارگران انبار 2نفت مشهد
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1391/01/12
8سال در انبار2شرکت نفت مشهد کار میکنیم ولی هنوز از پیمان شرکت شدن خبری نیست-کارگران بارگیری انبار 2 شرکت نفت مشهد
مارگران انبار 2 نفت مشهد
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1391/01/12
بیشترین فشار کاری برروی کارگران بارگیری میباشد. ولی کمترین مزایا را داریم-پیمان شرکت هم نشدیم. رسیدگی شو. باسپاس
حسن
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1391/01/29
با سلام :کارکنان شرکتی که در بانک ملی مشغول به کار هستند آیا شامل مصوبه قرارداد مستقیم میشوند یا نه؟ 9سال است شرکتی هستم
با تشکر
از کارگران شرکت ملی خدماتی تدارک
از طرف همکاران زحمتکش نیروهای خدماتی
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1391/02/10
سلام لطفا در مورد نیروهای شرکت خدماتی دانشگاه آزاد واحد اردبیل تعداد 110 نفر که بعضی از همکارن حتی نزدیک 20 سال سابقه خدمت دارند و الان هم که میخواهند نصف شان را اخراج کنند رسیدگی نمایید
رسول کاراموز
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1391/02/17
با سلام چرا نمایندگان مردم در مجلس با دولت همکاری نمی کنند تا این معضل بزرگ شرکتی حل شود من در علوم پزشکی کرمان مدت 15 سال است که کار میکنم باور کنید دیگه خسته شدم از این بی عدالتی ما شرکتی شدیم مثل سیاه پوستها کارکنان رسمی چشم دیدن ما را ندارند جالب است بدانید در اداره یک روز سهمیه قند میدانند به کارکنان به ما ندادند گفتند شما شرکتی هستید مگر ما شرکتیه انسان نیستیم که این همه ظلم را باید تهمل کنیم به فرموده امام خامنه ای امسال سال حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی میباشد چرا نمایندگان مجلس کاری انجام نمیدهند تا ما کارگران دلگرم باشیم وتولید ملی را بالا ببریم ودولت جمهوری اسلامی را سربلند کنیم ومشتی بر دهن یاوه گویان بزنیم ممنون
ط-ن
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1391/02/20
سلام خد من هم يك نيروي شركتي هستم كه واقعا از اين وضع خسته شده ام
مريم
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1391/03/16
من كارمند شركتي اب وفاضلاب استان تهران هستم پس چرا شركت ما هنوز پابرجاست ما جزو ادما نيستيم به ما ميگن شما اول بايد نيروي انساني بشيد وبعد 5سال مدت معين ميشيد پس يعني ما الان نيروي حيواني هستيم
مهدي تيموري
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1391/03/23
با سلام من جواني هستم 23 ساله كه در سال 90 با گذراندن مراحل گزينش براي استخدام نيروي خدماتي در بانك ملي در شركت ملي خدماتي تدارك اماده مشغول به كار شده بودام كه با امدن اين قانون بعد از گذشت 1 سال از تكميل شدن پرونده گزينشم هنوز نتوانستم مشغول به كار شوم و هم چنان بلا تكليف هستم نمي دانم چه كنم از مسئولان خواهش ميكنم به فكر ما هم باشند به خدا قسم كه بعد از خدا اميدم به اين كار هست
محسن
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1391/04/17
با سلام به دوستان
من از شرکتی های بانک ملی هستم و در حال حاضر 6 سال سابقه دارم .
من به شخصه دیگر نا امید شده ام و دیگر امیدی ندارم
علی
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1391/04/23
از شما متشکرم الهی تصمیم بگیرند
میثم اله یاری
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1391/04/31
به ما گفتند که شرکت جمع میشود ولی تازه بعد ازچهار سال سی دی مدیرعامل را برای ما میفرستند که حرفهای تازه برای گفتن دارد من و زن وبچه ام راضی نیستیم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1391/05/01
خواهشمندیم تکلیف شرکتیهای بانک ملی رادرست کنید
اراس
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1391/05/02
لطفا هر چه زودتر شرکتهارا بگذارید کنار و حق الزحمه کارگران مزایای آنان را بیشتر کنید بیشتر سختی ها بر دوش کارگران است ممنون زحمات شما
میثم اله یاری
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1391/05/16
مدیرعامل شرکت خدمات تدارک بانک ملی هم باید پاسخگو باشد
میثم اله یاری
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1391/06/01
با سلام
فرا رسیدن عید فطر به تمام مسلمانان جهان مبارک آقای مدیر عامل شرکت خدمات تدارک باشما نبودم ذوق نکن!
ali
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1391/07/02
با سلام من به نمایندگی از طرف کارکنان شرکت خدماتی افتاب تجارت سامان تو این بحث شرکت میکنم ما تا کی باید توی بانک کار کنیم با حقوق خیلی کم نیروی خدماتی بانک دوبرابر نیروی خدماتی شرکتی این حقو از کی بگیریم
ارکان ثالثی
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1391/08/04
بانام آفریننده توانا
وباسلام به حرفهای شما که مثل صدای دهل فقط شنیدنش از دور خوشه
الآن مدت مدیدی است که فقط میشنویم اما عمل در کار نیست .من مدت 12سال است که بعنوان نیروی ارکان ثالثی شرکت گاز اصفهان مشغول بکارم ولی بعداز 12سال با حقوقی کمتر از 500000تومن اگر دلتون سوخت کاری بکنید .لطفا)))))
میثم اله یاری
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1391/08/07
این وضع تا کی ادامه خواهد داشت؟
گازبان
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1391/08/09
باسلام
بنده یک گازبان روستایی هستم تابه حال باشرکت گازاستان کردستان قراردادمستقیم داشتیم ولی متاسفانه به تازگی این امتیازروهم ازمون گرفتندومی خواهندکه مارادرقالب یک تعاونی که فقط به ضررجامعه کارگری واخراج انان برای افزایش سودتعاونی است جادهندایاواقعااین عدل علی که به یک گازبان ظلم بشه که تمام موفقیت شرکتهای گازبه خاطرزحمات گازبانان روستایی است ماچه گناهی کردیم که امنیت مردم مظلوم روستاروتامین میکنیم
مهدی
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1391/09/14
با سلام :کارکنان شرکتی که در بانک ملی مشغول به کار هستند آیا شامل مصوبه قرارداد مستقیم میشوند یا نه؟ 5سال است شرکتی هستم
با تشکر
حسام
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1391/10/03
باسلام خدمت همه همکاران شرکت ملی خدماتی تدارک.میخاستم بگم که کارمندان رسمی خونشون رنگی تر از خودمون بیجاره هاست.پس منتظر رسمی شدن یا قرارداد معین نباشید.با تشکر
محمد جواد نامدار
United States
13:03 - 1391/10/04
وضعیت نیرو های شرکت ملی خدماتی تدارک به کجا بانک ملی ایران به کجا میرسد
محمد
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1391/11/20
وضعیت برکنار شدن شرکتی ملی خدماتی بانک ملی ایران در صورتی که با خود نیروهای خدماتی قرارداد ببندن به کجا رسید آیا واقعاٌ این اتفاق می افتد یا بدون رودربایستی سر کار هستیم
کارکنان شرکت ملی خدمات تدارک
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1392/01/27
درود بر پول نیوز که صدای ما را انعکاس می دهد
کارکنان شرکت ملی خدمات تدارک
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1392/01/27
ما کارکنان شرکت ملی خدمات تدارک دیگه از این وضعیت بلاتکلیفی خسته شدیم هر بار امید میدید و ما رو در عین امیدواری با تمدید قراردادهاتون ناامید میکنید به خدا انصاف نیست ما هم پیش خانواده هامون آبرو داریم لطفا رسیدگی کنید. (با تشکر جمعی از کارکنان شرکت ملی خدماتی تدارک استان فارس)
محمد
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1392/04/13
آقا ديگه بسه خسته شديم از بي پولي حق مارو دارن مي خورن يكي نيست جلوشونو بگيره
کارگر بدبخت
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1393/11/24
انسانیت از یادتون رفته؟
حاتم
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1394/04/09
باسلام .درحراست شرکت نفت کارون اهوازمشغول کارهستم.با اینکه قرارداد یکساله شدیم اماهنوزهم حقوق ما دوازده ساعته بدرستی نمی دهند.بااینکه هنوز شرکت ناحیه حراست مرکزی کارون رییس ندارد.نه پاداش پارسال ونه تکلیف مادیپلمه هامعین نکردند.ایا ماقراردادشرکت هستیم یاقراردادپیمانکار..فکری به حال ما بکنید .باتشکرفراوان
بدبخت
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1394/11/28
سلام
مبلغی که به پیمانکار میدن به قران ظلمه هم واسه دولت هم واسه کارگر
اخه واسطه اونم تو ارگان دولتی یعنی چه
یه فکری به حال بد بختها بکنین
بدبخت
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1394/11/28
سلام
مبلغی که به پیمانکار میدن به قران ظلمه هم واسه دولت هم واسه کارگر
اخه واسطه اونم تو ارگان دولتی یعنی چه
یه فکری به حال بد بختها بکنین
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1395/01/30
تمام سختی برا نیروی قراءت توسرما وگرما توراخدا بفکراین نیروهاباشید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1395/09/03
با سلام، چرا با اینکه از طرف شورای عالی کارگران مبنی بر طبقه بندی مشاغل و یکسان سازی حقوق و عدالت محور دستور صادر شده به پتروشیمی افرادی از داخل مانع از اجرایی شدن آن میشوند. واقعا انقدر بازرسی و دیوان محاسبات ضعیف عمل میکنه که خبر از کارگران بدبخت ندارن اگر هم اعتراض کنن مساویست با اخراج شما رو به خدا به درد ما کارگرا برسین
کارگران حجمی
United States
08:28 - 1397/06/14
شما چرا موارد سیاسی که رانت خواران دولتی بر سر کارگران پیمانهای حجمی آورده اند صجبتی به میان نمی آورید؟
کارگران که نسبت به این ظلم مسئولین دولتی زیر چرخ رانت خواریهایشان له شده اند چرا صحبتی به میان نمی آورید؟
رانت خواران بیکاران را مبارز توصیف کرده و دست به موارد سیاسی از طریق تریبونهای دولتی میزنند تا بدین شکل برچسب زنی سیاسی نمایند.
رانت خواران با تغییر در نوع سمتهای قراردادهای حجمی غیر قانونی آنان را قربانی رانت خواریهای خود میکنند.
چرا تمام صجبتها صرفا در مورد حقوق و مزایاست؟ اینها تنها بخشی از ظلم مسئولین در قبال کارگران زحمتکش جامعه است.
کارگران پیمانهای حجمی
United States
13:06 - 1397/06/24
از جمله ویژگیهای جدید و قدیمی قراردادهای حجمی قربانی کردن کارگران
دزدی کارفرمایان دولتی از بیت المال مردم با پنهان کردن هویت خود
بکارگیری کارگران با کمترین حقوق بصورت غیر قانونی با سمتهای کذائی
اتهام زنی به کارگران در جهت منافع رانت خواران دولتی
برچسب زنی بر کارگران
تغییر چشمگیر وضع مالی کارگران با وضع کارفرمایان و پیمانکاران(کارگر بیکار و بی پول و برچسب خورده و ناامید از زندگی به نان شب محتاج و به خطر انداختن زندگی آنان با زمینه سازی سرکوبگری از سوی کارفرمایان دولتی و کارفرمایان و پیمانکاران با غارت بیت المال مردم و سوء استفاده از کارگران در جهت دزدیهای خود در داخل و خارج با نهایت رفاه)
حال دولت بجای برچیدن این قراردادها که به هیچ وجه نمیتواند پاسخگوی کارگرانی که زندگی خود را از دست داده اند در پی ترفندی دیگر است و یا مدعی میشود و یا اشاره به کمبود حقوق کارگران میکند.
بدبخت زحمتکش ها
Canada
15:50 - 1399/03/15
تورا بقران مارو از دست این شرکت رها کنید ما نیروهای خدماتی بیمارستان با هزار نوع مریضی بدبختی روبرو هستیم ولی کسی قدر نمی دونه پیش کسی ارزش نداریم یک فکری بحال ما کنید پولی که میدید به شرکت ها بیشتر پولو اونا میبرن خواهش میکنم مارو بزارید تحت نظر سازمان ممنونم
محمدی
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1399/03/24
ضمن تشکر از آقای قنبری بانک ملی بالغ بر 7 هزار نفر نیروی شرکتی زیر نظز یک شرکت خصوصی دارد که برای بانک کار می کنند زمان آفای احمدی خیلی از ادارات دولتی یا کارکنان شرکتی خود را رسمی کردند و یا قرارداد مستقیم بستند متاسفانه خیلی از این نیروها بالغ بر 17 سال سابقه کار دارند ولی هنوز شرکتی هستند از لحاظ مال بسیار ضعیف هستند از کلیه کسانی که در این راه گام مثبتی بر میدارند بسیار سپاسگذاریم . ما شرکتیها دخلمان به خرجمان نمی رسد این وسط پولهای گزافی دست واسطه گران میافته .لطفا دست واسطه گران را کوتاه کنید. بازم ممنونم.
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: