March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۲۲۲۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
0
در مراسم اختتامیه ششمین جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران (میک) از بانک حکمت ایرانیان تقدیر شد و جایزه جهانی میک در بخش بیشترین رشد و برترین تجربه عملیاتی در حوزه مدیریت دانش، به این بانک اهدا شد .
جایزه جهانی میک (MAKE ) در دستان بانک حکمت ایرانیان
پول‌نیوز - پس از بازدید داوران ششمین جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران ( میک ) از روند فعالیت های بانک حکمت ایرانیان، این بانک موفق شد در بخش بیشترین رشد و برترین تجربه عملیاتی در حوزه مدیریت دانش جایزه جهانی میک را از آن خود کند .

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در مراسم اختتامیه ششمین جایزه جهانی سازمان دانشی برتر  در ایران (میک) از بانک حکمت ایرانیان تقدیر شد و جایزه جهانی میک در بخش  بیشترین رشد و برترین تجربه عملیاتی در حوزه مدیریت دانش، به این بانک اهدا شد .

بر اساس این گزارش،  دکتر سهراب پور رئیس شورای راهبری این جایزه جهانی، خاطرنشان کرد: مسئله مدیریت  یکی از مسائل مهم و استراتژیک است و علت اصلی تاسیس دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف همین بود .

وی افزود: دانشگاه شریف نمایندگی این جایزه را در ایران بر عهده گرفته و سازمانهایی که در این دوره حضور پیدا کرده اند بر اساس 150 شاخص جایزه میک، مورد داوری قرار گرفته اند .

وی با اشاره به تاریخچه این جایزه گفت: میک از سال 1998، بعنوان معتبرترین جایزه ارزیابی مدیریت دانش در جهان آغاز بکار کرد و اکن  میک بزرگترین مرجع ارزش آفرینی دانش محور است .

وی تصریح کرد: نتایج ارزیابی جایزه جهانی میک نشان می دهد، سازمانهایی که طی پنج سال گذشته در میک حضور مستمر داشته اند، رشد موثری بر اساس مدیریت دانش محور داشته اند .

در ادامه این مراسم دکتر مهدی شفیعی زاده نماینده بنیاد جهانی سازمان دانشی برتر در ایران پشت تریبون آمد و اظهار داشت: حضور مستمر در یک دوره پنج ساله در میک حائز اهمیت است تا ما بتوانیم میزان تحول در سازمانها را مورد ارزیابی قرار دهیم .

وی صحبت های خود را اینگونه ادامه داد: ادعای ما اینست که می توانیم به سازمانها و نهادهای ایرانی کمک کنیم تا رشد پیدا کرده و در فرآیند امور خود تحول ایجاد کنند .

گفتنی است پایان بخش ششمین جایزه جهانی میک، معرفی برترین سازمانهای دانشی بر اساس معیارهای اعلام شده از سوی این جایزه بود .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: