April 2020 07 / سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۲۱۴۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲
0
در راستای اهداف عالی سازمان و برای رفع موانع موجود در رشته بیمه های عمر و سرمایه گذاری جلسه ای با حضور نمایندگان فعال تحت سرپرستی در محل دفتر شعبه ممتاز مرکزی برگزار شد.
جلسه هم اندیشی نمایندگان فعال فروش بیمه های عمر شعبه ممتاز مرکزیپول‌نیوز - نشست هم اندیشی نمایندگان فعال فروش بیمه های عمر شعبه ممتازی مرکزی برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در راستای اهداف عالی سازمان و برای رفع موانع موجود در رشته بیمه های عمر و سرمایه گذاری جلسه ای با حضور نمایندگان فعال تحت سرپرستی در محل دفتر شعبه ممتاز مرکزی برگزار شد.

در این جلسه سمانه نداف مدیر شعبه ضمن تشکر از حضور نمایندگان حاضر ، سخنانی را مبنی بر فروش بیشتر بیمه نامه های این رشته ایراد کرد. وی همچنین ابراز خرسندی خود را به واسطه جهت گیری برخی از نمایندگان و توجه تخصصی به این رشته ابراز داشته و عنوان کرد که برای تسریع و تسهیل در خدمات دهی مناسب به بیمه گذاران ، نمایندگان پیشنهادات و انتقادات خود را بیان نمایند.

در این جلسه نمایندگان با مطرح کردن برخی از مشکلات موجود در شرکت و مقایسه فنی شرکت های رقیب،توانستند چشم اندازی را در این راستا برای فروش بیشتر در روزهای پایانی سال جاری مشخص نمایند.

در پایان جلسه نیز با تنظیم صورتجلسه ای تمام موارد مطروحه با امضای نمایندگان حاضر به صورت مکتوب به مدیریت ذیربط اعلام شد .
برچسب ها: بیمه دی ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.