March 2020 30 / دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۲۱۱۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
0
20 اردیبهشت سال 91، مرد جوانی با شکایت به اداره آگاهی مدعی شد از سوی دو پزشک داروساز ربوده شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
تبرئه دو‌پزشک در پرونده آدم‌‍‌رباییپول‌نیوز -  دو دکتر داروساز که در جریان تسویه حساب مالی با کارمند یک دفتر خدمات مهاجرتی و درجریان سناریویی جنجالی، به اتهام آدم ربایی پای میز محاکمه رفته بودند، از سوی قضات دادگاه تجدید نظرتهران تبرئه شدند.

20 اردیبهشت سال 91، مرد جوانی با شکایت به اداره آگاهی مدعی شد از سوی دو پزشک داروساز ربوده شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. پس ازطرح این شکایت مأموران اداره آگاهی، دو داروساز را احضار کرده و آنها را تحت بازجویی قرار دادند.

 اما هردوبا صراحت حرف‌های مرد جوان را تکذیب کرده وگفتند: «چند ماه قبل برای مهاجرت و اقامت در کانادا، به یک شرکت خدمات مسافرتی رفته و پس از گفت‌و‌گو با کارمند شرکت، مبلغ 50 میلیون تومان را طی قراردادی به او پرداختیم تا مقدمات سفرمان فراهم شود.

پس از چند روز اما از تصمیم خود منصرف شدیم و ترجیح دادیم در ایران بمانیم. به همین خاطر به دفتر مورد نظر رفتیم تا پول‌مان را پس بگیریم. اما مرد جوانی که طرف قرارداد ما بود همه چیز را منکر شد.

فردای آن روز دوباره سراغش رفتیم که برای گفت‌و‌گو ومذاکره سوار خودرویمان شد.اما در راه جر و بحث کردیم و بعد هم پیاده شد وجالب است که حالا ادعا می‌کند ما او را ربوده بودیم.

 با این حال تأکید می‌کنیم او برای اینکه پول ما را پس ندهد چنین ادعایی کرده و همه حرف‌هایش دروغ است.»با این اظهارات پرونده پس از تکمیل تحقیقات مربوطه، به شعبه نهم دادگاه کیفری فرستاده شد و هر دو پزشک تا زمان محاکمه با قرار وثیقه آزاد شدند.

با آغاز محاکمه قضات شعبه نهم دادگاه کیفری پس ازبررسی شواهد و مدارک موجود حکم به تبرئه هر دو متهم دادند. این حکم با اعتراض شاکی پرونده به دادگاه تجدیدنظر فرستاده شد و قضات شعبه 41 دادگاه تجدید نظر نیزصبح دیروز رأی به تبرئه متهمان دادند.


منبع:ایران
برچسب ها: پزشک ، آدم ربایی ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: