پول‌نیوز - نشست دبیران شورهای امر به معروف و نهی از منکر بانک های خصوصی کشور به میزبانی بانک سرمایه برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، نشست دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر بانک های خصوصی کشور با حضور امیرمحمد پرویز مدیرکل امر به معروف و نهی از منکر بانک ها و بیمه های خصوصی، دکتر محمدعلی هادی، عضو هیات مدیره و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه و سایر دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر بانک های خصوصی روز دوشنبه مورخ 16 اسفند ماه به میزبانی بانک سرمایه در محل موسسه خیریه عترت بوتراب برگزار شد.

در این نشست دکتر هادی طی سخنانی با اشاره به اهمیت اصل امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر مقدماتی از جمله شناخت معروف و منکر و عامل بودن آمران به معروف و ناهیان از منکر است که تا این مهم محقق نگردد امر به معروف و نهی از منکر محقق نمی گردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت نماز در پیشگیری از گناه اشاره نمود و بیان داشت: اولین چیزی که پس از مرگ از انسان پرسیده می شود نماز است که ما باید با صعه صدر و حسن اخلاق نسبت به دعوت از همکاران به این فریضه الهی اقدام نماییم.

در ادامه مراسم پرویز نیز طی سخنانی اظهار داشت: زمانی می توان امیدوار بود که امر به معروف و نهی از منکر تاثیرگذار است که ارتباطی متقابل میان ارکان اساسی این امر که همان آمران به معروف و ناهیان از منکر، شناخت معروف و منکر و شرایط خاص زمانی و مکانی فریضه است، وجود داشته باشد و افراد آمر و ناهی باید در خصوص انجام این فریضه مهم آموزش های لازم را ببینند.

گفتنی است در پایان مراسم افراد حاضر در جلسه به ارائه گزارش اقدامات انجام شده در چارچوب مصوبات نشست پیشین پرداختند و مقرر گردید جلسه آینده نیز در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال آینده برگزار گردد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: