April 2020 08 / چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۲۰۰۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷
0
در این دوره آموزشی که در روزهای 10 و 11 اسفند ماه، با حضور مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه سرمد و با هدف ارتقاء ضریب ایمنی و کاهش حوادث کارگاهی برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی مدیریت ایمنی و بیمه‌های مسئولیت مدنی در پتروشیمی سبلانپول‌نیوز - به دنبال عقد قرارداد با پتروشیمی سبلان، شرکت بیمه سرمد دوره آموزشی مدیریت ایمنی و بیمه‌های مسئولیت مدنی را در منطقه عملیات غیرصنعتی پازارگاد در عسلویه برگزار کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این دوره آموزشی که در روزهای 10 و 11 اسفند ماه، با حضور مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه سرمد و با هدف ارتقاء ضریب ایمنی و کاهش حوادث کارگاهی برگزار شد، مباحثی چون مدیریت ایمنی، HSE و مسئولیت مدنی مطرح شد.

مبانی HSE، سازوکار تدوین HSE PLAN، اهمیت HSE در پروژه بمنظور کاهش حوادث کارگاهی، از جمله مباحثی بود که در این دوره آموزشی در حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد پتروشیمی سبلان، کارشناسان ایمنی و فنی پروژه و سرپرستان کارگاه، توسط مدرس جهاد دانشگاهی مطرح شد.

در ادامه، مجید حسن‌پور، مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه سرمد نیز توضیحاتی را در خصوص مسئولیت مدنی به ویژه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و تشریح بیمه‌نامه‌های مرتبط با پروژه، ارائه کرد.

گفتنی است پروژه متانول پتروشیمی سبلان، شامل احداث و راه اندازی یک واحد متانول با ظرفیت 1.6 میلیون تن در زمینی به مساحت 7 هکتار است که در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی عسلویه، درحال فعالیت است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.