April 2020 02 / پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۱۹۹۵
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵
0
احد وظیفه با بیان این که روز سه شنبه بارش پراکنده برف در ارتفاعات البرز شرقی دور از انتظار نیست، ادامه داد: در سایر نقاط کشور جو آرامی پیش بینی می‌شود.
سامانه بارشی به سمت شرق می‌رود پول‌نیوز - امروز از فعالیت سامانه بارشی در مناطق غربی کشور کاسته شده و در ارتفاعات زاگرس مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق کشور بارش های پراکنده‌ای پیش‌بینی شده است.

احد وظیفه با بیان اینکه سامانه بارشی در حال حرکت به سمت شرق کشور است، افزود: از میزان فعالیت بارشی این سامانه در روز دوشنبه کاسته می شود و در ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی بارش پراکنده باران و برف و در دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق در برخی ساعات بارش موقتی باران را خواهیم داشت.

وی با بیان این که روز سه شنبه بارش پراکنده برف در ارتفاعات البرز شرقی دور از انتظار نیست، ادامه داد: در سایر نقاط کشور جو آرامی پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی تاکید کرد: با توجه به مواج شدن خلیج فارس از روز دوشنبه، نیمه شرقی آن در روز سه شنبه مواج پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: