March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۱۹۲۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳
0
پول‌نیوز - یک زن و برادرش به اتهام مشارکت در قتل دختر 16 ساله ای از سوی قضات عالی رتبه دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم کردند.

در این جنایت که 9 سال پیش در یکی از خانه‌های جنوب شهر تهران اتفاق افتاد، دختر نوجوانی به نام نرگس» - 16 ساله - در اتاق خوابش کشته شد. پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد او به خاطر خفگی جان باخته است. در جریان تحقیقات تخصصی، نامادری دختر نوجوان که در محل جنایت حضور داشت، دستگیر شد و به اتهام قتل تحت بازجویی قرار گرفت.

این زن ابتدا منکر قتل شد اما برادرش 40 روز بعد پرده از راز این جنایت برداشت و هر دو به اتهام مشارکت در قتل تحت تعقیب قرار گرفتند.در حالی که نامادری در بازداشت بود، برادرش با قرار وثیقه آزاد شد. چندی قبل محاکمه آنها در شعبه دهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی ملکی و قاضی اسلامی - مستشاران دادگاه - برگزار شد اما در جلسه دادگاه هر دو متهم منکر قتل شدند تا اینکه پسر 16 ساله این زن راز جنایت مادر و دایی‌اش را فاش کرد.

پسر نوجوان در دادگاه گفت: آن روز وقتی به اتاق خواب خواهرم رفتم، دیدم مادرم با همراهی دایی‌ام با یک متکا در حال خفه کردن خواهرم هستند. من که این صحنه وحشتناک را دیدم از ترس داخل کمد دیواری پنهان شدم و زمانی که مأموران آگاهی وارد خانه‌مان شدند، مرا از کمد دیواری بیرون آوردند.

پس از اظهارات این پسر نوجوان و با توجه به اینکه مادر قربانی جنایت نیز تقاضای قصاص برای هر دو متهم کرده بود، قضات دادگاه هم نامادری و برادرش را به قصاص محکوم کردند.

منبع: ایران
برچسب ها: نامادری ، قصاص
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: