April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۱۸۰۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
0
پول‌نیوز - شرکت جنرال موتورز با تعطیل کردن یکی از شیفت های کاری خود، ۱۳۰۰ کارگر را بیکار کرد و آمار بیکاری را در یکی از فقیرترین شهرهای بزرگ آمریکا افزایش داد.

شرکت جنرال موتورز با تعطیل کردن یکی از شیفت های کاری خود در کارخانه مونتاژ «دترویت همترامک» آمریکا، موجب بیکار شدن یکهزار و ۳۰۰ کارگر این مجموعه شد.

این در حالی است که این اقدام جنرال موتورز، بیشترین ضربه به کارگران و نیز این شهر را وارد کرده است؛ البته  «دترویت همترامک» به عنوان فقیرترین شهر بزرگ آمریکا با نرخ رسمی بیکاری تقریبا ۱۰ درصد و نرخ واقعی بیشتر از آن محسوب می شود.  

همچنین قرار است برخی از کارمندان ارشد جنرال موتورز به کارخانه های دیگر این شرکت منتقل شوند؛ اما بسیاری از کارگرانی که شغل موقت در این واحد صنعتی داشتند و قرار بود که به کارگر تمام وقت تبدیل شوند، اکنون به طور کامل بیکار شده اند.  

بر همین اساس، این کارگران کمتر از یکسال است که در شیفت جدید جنرال موتورز به منظور افزایش تقاضا این شرکت، استخدام شده بودند و در حال حاضر باید با بیکاری دست و پنجه نرم کنند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.