March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۲۲۱۶۶۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
0
جلالی گفت: با هدف توسعه و حمایت از صنایع داخلی و فراهم کردن زمینه‌های رشد اقتصادی، استان اصفهان اقدام به ارائه خدمات لیزنگ خودرو در همه شعب کرده و تعداد ۱۱۷ فقره تسهیلات در این قالب به جامعه هدف جهت خرید خودرو اعطا شد.
صدور 45هزار میلیون ریال ضمانت‌نامه در سال95
پول‌نیوز - مدیریت شعب استان اصفهان موسسه اعتباری کوثر در سال ۱۳۹۵بیش از ۴۵ هزار میلیون ریال ضمانت‌نامه صادر کرده است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مصطفی جلالی مدیر شعب استان اصفهان با بررسی عملکرد اعتباری شعب استان با اشاره به فعالیت‌های تخصیص منابع موسسه اعتباری کوثر استان در سال ۱۳۹۵ به اعطای وام قرض‌الحسنه که یکی از شاخص‌های مهم در برنامه عملیاتی کسب رضایت مشتریان است، اشاره کرد و گفت: در این راستا مبلغ ۷۱ میلیون ۷۹۷ هزار ریال تسهیلات قرض‌الحسنه در سال جاری توسط شعب استان پرداخت شده که بالغ بر دو هزار و ۵۰۰ فقره از این تسهیلات به جامعه هدف اعطا شده است.

جلالی در چهارمین جلسه کمیته پیگیری معوقات افزود: به منظور اهتمام در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد تحرک در اقتصاد در سال ۹۵، بالغ بر ۱۸۴ هزار میلیون ریال تسهیلات در قالب عقود اسلامی پرداخت شد.

وی افزود: از زمان اتصال موسسه اعتباری کوثر به سامانه ازدواج بانک مرکزی، بالغ بر ۱۸۵ فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ هفت میلیون و ۴۲۰ هزار ریال به زوج‌های جوان در شعب استان اصفهان پرداخت شده است.

 جلالی تصریح‌کرد: با هدف توسعه و حمایت از صنایع داخلی و فراهم کردن زمینه‌های رشد اقتصادی، استان اصفهان اقدام به ارائه خدمات لیزنگ خودرو در همه شعب کرده و تعداد ۱۱۷ فقره تسهیلات در این قالب به جامعه هدف جهت خرید خودرو اعطا شد.  

مدیر شعب استان اصفهان موسسه اعتباری کوثر یادآوری کرد: استان اصفهان در سال جاری در بخش صدور ضمانت‌نامه‌های ریالی رشد بسیار چشم‌گیری داشته و بالغ بر  ۴۵ هزار میلیون ریال ضمانت‌نامه صادر کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: