April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
پول‌نیوز - اف آر چورچیل، دبیر کل اتحادیه ماهیگیریان جنوب آسیا و اعضای خانواده های ماهیگیران بازداشت شده با ارسال یادداشتی به مقامات ایالت تامیل نادو خواستار اقدام فوری در این باره شده اند.

 اتحادیه ماهیگیران جنوب آسیا و موسسه توسعه ماهیگیران بین المللی (اینفیدت) از دولت هند خواستند تا اقدامی فوری برای آزادسازی ۳۵ ماهیگیر هندی بازداشت شده توسط گارد ساحلی ایران انجام دهد.

اتحادیه ماهیگیران جنوب آسیا و موسسه توسعه ماهیگیران بین المللی (اینفیدت) از دولت هند و دولت ایالت تامیل نادوی این کشور خواسته اند تا اقدامی فوری برای آزادسازی 35 ماهیگیر هندی بازداشت شده توسط گارد ساحلی ایران انجام دهد.

اف آر چورچیل، دبیر کل اتحادیه ماهیگیریان جنوب آسیا و اعضای خانواده های ماهیگیران بازداشت شده با ارسال یادداشتی به مقامات ایالت تامیل نادو خواستار اقدام فوری در این باره شده اند.

12 نفر از این ماهیگیران از شهر کانیاکوماری، 7 نفر از تیرونلولی و 16 نفر از راماناتاپورام هستند که در روزهای 7 اوت، 22 سپتامبر و 27 دسامبر سال گذشته میلادی در قالب سه دسته بازداشت شده اند. این ماهیگیران در قایق های ماهیگیری متعلق به کارفرمایان سعودی، بحرینی و اماراتی مشغول ماهیگیری بوده اند که به اتهام تخطی از مرز آبهای بین المللی و ورود به آبهای سرزمینی ایران بازداشت شده اند.

پیش از این، پی جاستین، رئیس و موسس اینفیدت، با ارسال نامه ای به مقامات ایرانی، سفارت هند در ایران و مقامات ایالتی و دولتی هند از آنها خواسته بود تا اقدام فوری برای آزادی این ماهیگیران انجام دهند.

چورچیل مدعی شد با وجود اینکه این ماهیگیران مبلغ جریمه تعیین شده از سوی دادگاه ایرانی را پرداخت کرده اند، اما گارد ساحلی ایران از آزاد کردن آنها و قایق هایشان خودداری کرده است.
منبع: تسنیم
برچسب ها: هند ، ماهیگیر ، ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.